Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

S pohrebom Michaela Jacksona to malo byť inak: Deti majú slávneho otca stále pri sebe!?

19.06.2019 O milovaného otca prišli pred desiatimi rokmi, ale nosia si ho so sebou každý deň. Doslova..
S pohrebom Michaela Jacksona to malo byť inak: Deti majú slávneho otca stále pri sebe!?
5 fotografií v galérii
Posledná rozlúčka rodiny s Michaelom Jacksonom bola celosvetovo sledovanou udalosťou.
Autor fotografie: Northfoto

Na slávneho otca majú špeciálnu pamiatku. Deti kráľa popu Prince Michael (22), Paris (21) a Blanket (17) podľa zdrojov blízkych slávnej rodine nosia špeciálne náhrdelníky, v ktorých je časť popola zosnulej hviedy. Má ísť o podobný šperk ako ten, ktorý Paris svojmu otcovi ovinula okolo ruky na poslednej rozlúčke s ním. 

„Popol je teraz v podobných náhrdelníkoch, akým bol ten, ktorý mala Paris na Michaelovom pohrebe a omotala mu ho okolo zápästia, keď ležal v otvorenej rakve,“ vyjadril sa zdroj. „Ona ani jej bratia náhrdelníky nenosia na verejnosti často. Boja sa, že by mohli stratiť posledné pozostatky svojho otca, a preto ich majú uložené doma v uzamknutých krabičkách,“ dodal.

Deti majú mať na otca spomienku v podobe náhrdelníka, aký mala na pohrebe Paris. 5 fotografií v galérii Deti majú mať na otca spomienku v podobe náhrdelníka, aký mala na pohrebe Paris. Zdroj: Northfoto

Zdroj blízky rodine tak súčasne vyvrátil skutočnosť, že Jacksonovo telo bolo pochované v hrobke na kalifornskom cintoríne Forest Lawn Memorial Park. Podľa neho sa najmä jeho matka Katherine bála, že by telo popovej legendy niekto mohol ukradnúť, preto sa rozhodli, že ho spopolnia. A popol vysypú na mieste, ktoré bolo srdcu speváka najbližšie.

„Katherine bola paranoidná a desila sa toho, že by niekto ukradol jeho telo. Michael robil vždy šou, takže rodina chcela aj pomník na Forest Lawn, pretože je tam pochovaných veľa hollywoodskych legiend,“ vysvetľoval zdroj. „Michaelov popol bol roztrúsený na jeho milovanom Neverlande, ktorý bol pre neho výnimočný,“ dodal.

Ako Jacksonove deti výrastli, si môžete pozrieť vo fotogalérii:

Focus Media
VIDEO
© Život Publishing, a.s. Autorské práva
sú vyhradené a vykonáva ich prevádzkovateľ portálu.
Spravodajská licencia vyhradená.

Zobrazenie: mobil | klasické

Prihlásenie

Táto akcia vyžaduje prihlásenie. Chceš sa prihlásiť?

Áno Nie

×