Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

V protismere kamión, silný náraz zboku. Vážnu nehodu prežil a celý čas sa na seba pozeral zhora!

24.06.2019 (12/2019) Bolo to zvláštne. Pozeral som sa na seba zhora, ako tam ležím dokrvavený a horí mi auto.
V protismere kamión, silný náraz zboku. Vážnu nehodu prežil a celý čas sa na seba pozeral zhora!
1 fotografia v galérii
Ilustračná snímka
Autor fotografie: Shutterstock

Úžasný deň, povedal som si v jeho polčase. Ráno som ani neveril, že všetko tak hravo zvládnem. Dokonca aj stretnutie s exmanželkou. Celkom príjemne sme si posedeli v cukrárni a rozumne sa porozprávali o našom Maťovi, ktorý sa nevie rozhodnúť, čo ďalej študovať. Keď sa tam ukázal predavač ruží, hneď som tri kúpil. Bol práve MDŽ a moja bývalá si to zaslúžila. Veď sme sa rozišli v dobrom napriek mojej nevere.

Posedeli sme si, podebatovali a ja som švihal ešte na jedno pracovné stretnutie a potom domov. Nebolo to ďaleko a cesta ubiehala rýchlo. Asi 5 kilometrov pred našou dedinou som odbočil na lesnú cestu. Vedel som, že v zmiešanom lesíku vždy rastú snežienky. Keď ich natrhám a prinesiem priateľke, zabodujem. Zastal som, vystúpil z auta a predo mnou sa rozprestierala biela nádhera. Natrhal som ich, zviazal akousi suchou trávou, nasadol do auta a pobral sa domov. Mám 40 a tešil som sa ako pubertiak na prekvapený úsmev partnerky. Veď ktorý chlap v mojom veku ešte trhá žene kvety?!

Dostal som sa na hlavnú, nepripútal som sa a to mi možno zachránilo život. V spätnom zrkadle som si všimol, že sa za mnou rúti akýsi „pretekár“, oproti sa vynoril kamión. A ten blázon za mnou začal vtedy predbiehať. Pevnejšie som zovrel volant a vtom silný náraz zboku. Letel som ja aj auto. Ja cez čelné okno a auto do priekopy.

A potom som sa videl, ako ležím pri strome, tvár mám zmasakrovanú a z auta sa začína dymiť. Zastavuje nejaké auto, šofér uteká k môjmu, obzerá sa a zbadá ma pri strome. Z auta šľahajú plamene... Bodka. Do môjho tela ma asi vrátil lekár zo záchranky. Pol roka som sa liečil zo zranení. Dodnes však neviem, ako som celú situáciu mohol vidieť zhora.

 

Hubová polievka
Outfity slovenskej prezidentky z oficiálnych návštev: Všimli ste si tieto detaily?
Vizáž Zuzany Čaputovej očami svetových médií: „Aj nám Francúzom vyrazila dych“!

Focus Media
VIDEO
© Život Publishing, a.s. Autorské práva
sú vyhradené a vykonáva ich prevádzkovateľ portálu.
Spravodajská licencia vyhradená.

Zobrazenie: mobil | klasické

Prihlásenie

Táto akcia vyžaduje prihlásenie. Chceš sa prihlásiť?

Áno Nie

×