Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Gwyneth Paltrow si poriadne naložila: Bola som slávna a takto som sa správala!

11.06.2019 Oscarová herečka si zaspomínala na obdobie, keď patrila medzi najlepšie zarábajúce herečky v Hollywoode.
Gwyneth Paltrow si poriadne naložila: Bola som slávna a takto som sa správala!
1 fotografia v galérii
Gwyneth Paltrow
Autor fotografie: Reuters

Napriek tomu, že sa už na filmových plátnach neobjavuje tak často, Gwyneth Paltrow (46) patrí stále k mimoriadne obľúbeným herečkám a teší sa veľkej priazni fanúšikov. Zdá sa, že za to nemôžu jej filmové úlohy, ale aj prístup k životu. Ten však nebol vždy rovnaký.

Slávna plavovláska v jednom z posledných rozhovorov priznala, že jej svojho času sláva poriadne zamotala hlavu a stal sa z nej naozajstný "blbec".

„Pozrite sa, som slávna a zaobchádzajú so mnou ako so slávnou. Nechcete byť blbcom, ale keď pre vás začnú odstraňovať prekážky, keď žijete vo svete, kde nikdy nemusíte na nič čakať, kde vás ľudia nekonfrontujú, kde vám nepovedia pravdu, tak sa ním pomaly stanete,“ povedala herečka. „A ten sa zo mňa stal po Zamilovanom Shakespearovi, keď som bola číslo jedna medzi herečkami na svete. Našťastie, môj otec túto bublinu spľasol takým spôsobom, aby sa už nikdy nemohla znovu vytvoriť,“ dodala.

Herečka úprimne priznala, že to nešlo tak rýchlo, ako by si dnes želala. Na to, aby sláva prestala opantávať jej hlavu a dodávať jej pocit „nadčloveka“, si počakala až do 40-tky. Až vtedy si vraj začala uvedomovať, aké sú v živote tie skutočné hodnoty, ktoré si treba vážiť.

 

Focus Media
VIDEO
© Život Publishing, a.s. Autorské práva
sú vyhradené a vykonáva ich prevádzkovateľ portálu.
Spravodajská licencia vyhradená.

Zobrazenie: mobil | klasické

Prihlásenie

Táto akcia vyžaduje prihlásenie. Chceš sa prihlásiť?

Áno Nie

×