Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Kto zarába najviac? Firmy známych hercov a moderátorov inkasujú rozprávkové sumy

09.06.2019 (22/2019) Najlepšie zarábajú herci, režiséri či moderátori, u ktorých by ste to rozhodne nečakali.
Kto zarába najviac? Firmy známych hercov a moderátorov inkasujú rozprávkové sumy
13 fotografií v galérii
Herecký fešák Koleník vlani zarobil podstatne menej než v roku 2017, Maštalír si polepšil.
Autor fotografie: TV JOJ

Nie vždy sa výsledky ankety o popularite presne zhodujú s výškou zárobkov známych tvárí z obrazovky. Medzi umelcami na popredné priečky rebríčka najlepšie zarábajúcich z času na čas vyskočia takí, ktorí sa v televízii až tak často neobjavujú.

Treba povedať, že časy, keď sa celebritám sypali peniaze do vrecka najmä vďaka seriálom, sú nenávratne preč. Pre enormný rozmach sociálnych sietí a príjmov z reklamy si tento rok výrazne polepšili tí, ktorí nezaspali na vavrínoch a okrem svojho štandardného moderátorského či hereckého chlebíka začali vyvíjať aktivity na oficiálnych instagramových profiloch.

Niektorým pomohli aj vedľajšie podnikateľské aktivity a na úplný vrchol sa dostali takí, ktorí sa rozhodli pracovné príležitosti vytvárať tak pre seba, ako aj pre iných kolegov.

Kvôli prehľadnosti sme pre vás zostavili rebríček najlepšie zarábajúcich celebrít v slovenskom šoubiznise na základe účtovných uzávierok za rok 2018. Tie sa podľa zákona doručujú finančnej správe, ktorá ich následne zverejňuje. Zamerali sme sa na výnosy z hospodárskej činnosti eseročiek, pretože najviac odzrkadľujú pravidelné príjmy z mnohých pracovných aktivít svojich prominentných majiteľov.

Focus Media
VIDEO
© Život Publishing, a.s. Autorské práva
sú vyhradené a vykonáva ich prevádzkovateľ portálu.
Spravodajská licencia vyhradená.

Zobrazenie: mobil | klasické

Prihlásenie

Táto akcia vyžaduje prihlásenie. Chceš sa prihlásiť?

Áno Nie

×