Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Angelina Jolie je na tom horšie ako kedykoľvek predtým. Blízki majú strach, je iba kocky ľadu?

25.05.2019 (20/2019) Jedna z najpríťažlivejších žien strieborného plátna Angelina Jolie (43) váži hrôzostrašných 34 kíl a údajne už spísala poslednú vôľu.
Angelina Jolie je na tom horšie ako kedykoľvek predtým. Blízki majú strach, je iba kocky ľadu?
6 fotografií v galérii
Angelina chce údajne Brada späť, čo však vyzerá nereálne.
Autor fotografie: Profimedia

Filmová Lara Croft za posledné roky prešla veľmi náročným obdobím. Nikdy nepatrila k plnoštíhlym ženám, no problémy v manželstve s Bradom Pittom, následný rozvod a boj o majetok a deti sa podpísali na jej psychickom zdraví a vzhľade. Podľa amerických médií počas dňa konzumuje len kocky ľadu a pije bylinkový čaj.

Časopis National Enquirer dokonca priniesol informáciu o tom, že herečkin zdravotný stav je veľmi vážny a je len otázkou času, kedy krásna brunetka skolabuje a zlyhajú jej orgány. Podľa svojich blízkych nikdy nevyzerala tak zle ako v týchto dňoch.

„Angelina takmer prestala jesť. Je fyzicky a citovo na dne. Potrebuje pomoc, ktorú v prvom rade očakáva od Brada,“ cituje zdroj americký magazín Star.

Matku šiestich detí údajne zrazili na kolená informácie o postupnom zbližovaní Brada Pitta (55) s jeho bývalou ženou Jennifer Anistonovou (50). Otázky okolo ich vzťahu sa totiž vynorili vo februári tohto roka, keď sa Brad objavil na narodeninovej oslave svojej ex.

„Chcel Jennifer iba podporiť v tento jej významný deň,“ uviedol veci na pravú mieru zdroj blízky dvojici s dôvetkom: „Sú dobrí priatelia, komunikujú spolu. Navzájom sa podporujú v ťažkých časoch.”

Vyzerá zle. Údajne jedáva len kocky ľadu s čajom. 6 fotografií v galérii Vyzerá zle. Údajne jedáva len kocky ľadu s čajom. Zdroj: Profimedia

Dom ako bolestné?

Po niekoľkých týždňoch sa však začali šíriť veľkolepé správy o tom, že k okrúhlemu jubileu kúpil herec svojej exmanželke luxusný dom za 70 miliónov eur, v ktorom táto dvojica pred rozvodom žila. Rozsiahlu nehnuteľnosť v Beverly Hills totiž Jennifer milovala, a keď vilu pre deľbu majetku po rozvode museli predať, bola veľmi sklamaná.

„To, že prišla o domov, jej smútok z rozvodu ešte zhoršovalo. Doteraz ľutuje, že ho museli predať,“ povedal pre Mirror zdroj z herečkinho okolia.

Podľa šíriacich sa správ to vyzeralo na obrovské gesto, ktorým si chcel Brad svoju bývalú získať späť. Keď klebety neprestávali a bulvár prichádzal so zaručenými informáciami o tom, že Jennifer sa s hollywoodskym sexsymbolom dala opäť dokopy, Brad prelomil mlčanie a pre denník The Sun potvrdil, že nikomu žiaden dom nekúpil a šlo len o vykonštruovanú fámu.

Nič to však nemení na tom, že titulné stránky novín, spájajúce bývalých manželov dohromady, nepridali na psychickej pohode vychudnutej Angeliny Jolieovej.

„Je zlomená. Svoj problém si veľmi dobre uvedomuje, no nevie, čo má robiť. Dokonca Bradovi ustúpila pri rozvode, dúfajúc, že ho to pritiahne späť k nej,“ uvádza herečkin známy.

Situácia je vraj až taká vážna, že brunetka dokonca spísala svoju poslednú vôľu. V nej údajne celý svoj majetok odkázala 17-ročnému synovi Maddoxovi. Považuje ho totiž nielen za svoje dieťa, ale aj za najlepšieho priateľa, ktorý pri nej v ťažkých časoch pevne stál.

Dom, v ktorom kedysi býval Brad s Jennifer Anistonovou bol v ponuke realitných kancelárií. Špekulovalo sa, že ho pre ňu kúpil k narodeninám. 6 fotografií v galérii Dom, v ktorom kedysi býval Brad s Jennifer Anistonovou bol v ponuke realitných kancelárií. Špekulovalo sa, že ho pre ňu kúpil k narodeninám. Zdroj: Profimedia

Nájdu spoločnú reč?

Maddoxa si pred štrnástimi rokmi adoptoval aj herec Brad Pitt. Chlapec sa však verejne priznal, že sa vôbec necíti byť jeho synom a ani s ním nechce udržiavať kontakt.

Za zmienku možno stojí medializovaný incident na palube súkromného lietadla spred pár rokov, keď údajne opitý Brad za prítomnosti Angeliny a ostatných detí verbálne a fyzicky mladého Maddoxa napadol. O päť dní neskôr podala Angelina žiadosť o rozvod, pričom ako dôvod uviedla neprekonateľné rozdiely.

Svoje správanie Brad medzičasom oľutoval, a ako sa zdá, aj krásna Angelina medializovaný rozvod.

Hoci by sa k Bradovi rada vrátila, ten o obnovení vzťahu vôbec neuvažuje. V blízkej budúcnosti sa plánuje zamerať len na svoju kariéru. V lete tohto roka má nakrúcať pokračovanie kinohitu Svetová vojna Z a okrem toho by rád obnovil naštrbené vzťahy so svojimi deťmi.

„Ich vzájomné vzťahy počas špinavého rozvodu naozaj extrémne utrpeli. Brad sa zúfalo snaží využiť každú príležitosť, aby svoj vzťah s deťmi zachránil,“ uviedol zdroj z okolia.

Dušu na mieste má vraj aspoň nateraz aj samotná Angelina. Zahraničný portál ETOnline informuje, že nedávno sa priamo na ulici istý novinár Brada Pitta otvorene opýtal, či sa dal skutočne opäť dokopy s herečkou Jennifer Anistonovou. „Och, bože!“ znela vraj jeho úsmevná odpoveď.

Herci majú údajne aj po rozvode veľmi korektné vzťahy, ale skutočne medzi nimi nie je nič viac než vrúcne priateľstvo.

Pre Angelinu sú deti najväčšou oporou. Zožiera ju však rozpad vzťahu s Bradom Pittom. 6 fotografií v galérii Pre Angelinu sú deti najväčšou oporou. Zožiera ju však rozpad vzťahu s Bradom Pittom. Zdroj: Profimedia

Focus Media
VIDEO
© Život Publishing, a.s. Autorské práva
sú vyhradené a vykonáva ich prevádzkovateľ portálu.
Spravodajská licencia vyhradená.

Zobrazenie: mobil | klasické

Prihlásenie

Táto akcia vyžaduje prihlásenie. Chceš sa prihlásiť?

Áno Nie

×