Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Rozprávkové domy slovenských a českých hviezd v zahraničí: Tomu sa hovorí luxus!

19.05.2019 (18/2019) Hviezdne honoráre vložili známe tváre česko-slovenského šoubiznisu do rozprávkových domov v zahraničí. Pochvaľujú si nerušený oddych a anonymitu.
Rozprávkové domy slovenských a českých hviezd v zahraničí: Tomu sa hovorí luxus!
22 fotografií v galérii
Autor fotografie: Instagram

V lete 2011 kúpila českým národom milovaná herečka Eva Holubová (60) so svojím manželom, výtvarníkom Miroslavom Zdeňkom, nehnuteľnosť s veľkým pozemkom v talianskom meste Catania na Sicílii. Podľa medializovaných informácií do starého kamenného domu vrazili všetky zarobené peniaze.

„Dom nie je práve vo fantastickom stave, prešiel zásadnou rekonštrukciou a ešte ho čaká niekoľko opráv,“ povedal herečkin známy.

Do jeho rekonštrukcie vrazila všetky svoje úspory, ale investíciu neľutuje. 22 fotografií v galérii Do jeho rekonštrukcie vrazila všetky svoje úspory, ale investíciu neľutuje. Zdroj: Instagram

Eva sa totiž na tému lukratívnej nehnuteľnosti v médiách nevyjadrovala. Po rokoch sa stalo pravidlom, že na Sicíliu uteká vždy, keď je to len trochu možné. Pri mori naberala potrebné sily napríklad aj po druhej operácii kolena a len pred pár dňami čo-to o živote na ,mafiánskom ostrove‘ prvýkrát prezradila hereckému kolegovi Janovi Krausovi v jeho populárnej tolkšou.

„Neviem, kto je tam capo di tutti,“ priznala hneď v úvode rozhovoru. „Miestni hovoria, že to je niekto, na koho by som to nepovedala. Je tam jeden taký blázon, ktorý si píska melódie z Krstného otca, tak mi napadlo, že by to mohol byť on. V každom prípade, cudzincov tam majú radi, pokiaľ sa im nepletú do stavebníctva, obchodu s bielym mäsom a do drog, čo sú v podstate oblasti, ktoré mňa vôbec nezaujímajú, takže som úplne v pohode,“ zavtipkovala herečka.

Mimochodom, pred časom sa na jednej zo svojich pravidelných dovoleniek na tomto mieste takmer utopila. Odvtedy si dáva pri plávaní v mori obrovský pozor.

22 fotografií v galérii Zdroj: Instagram

Focus Media
VIDEO
© Život Publishing, a.s. Autorské práva
sú vyhradené a vykonáva ich prevádzkovateľ portálu.
Spravodajská licencia vyhradená.

Zobrazenie: mobil | klasické

Prihlásenie

Táto akcia vyžaduje prihlásenie. Chceš sa prihlásiť?

Áno Nie

×