Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Marián Čekovský, Marta Kubišová i Sharon Stone prežili klinickú smrť. Prezradili, čo vtedy zažili!

12.05.2019 (18/2019) Zážitok blízky smrti má za sebou veľa tvárí nášho a zahraničného šoubiznisu. Práve vďaka nemu si s odstupom času vážia to najcennejšie, čo majú – život.
Marián Čekovský, Marta Kubišová i Sharon Stone prežili klinickú smrť. Prezradili, čo vtedy zažili!
18 fotografií v galérii
Michael Schumacher bol v kóme údajne rok. Nikto nevie, ako sa po nehode na lyžiach...
Autor fotografie: Lars Baron

Či už cudzím pričinením, náhodou, alebo vlastnou vinou mnohí známi ľudia v minulosti unikli hrobárovi z lopaty. Na nerozvážnosť vo svojich šestnástich rokoch kruto doplatil hudobník Marián Čekovský (42). Haváriu, pri ktorej unikol smrti len o vlások, však s odstupom času považuje za veľký dar osudu. Tvrdí, že mu otvorila v srdci a v hlave oveľa väčší priestor na vnímanie.

Stalo sa to 7. júla počas letných prázdnin, keď zobral z garáže mamino auto a 140-kilometrovou rýchlosťou sa s kamarátom rútil za svojou sestrou. Pri Humennom nezvládol riadenie a potom ležal 3 mesiace bez pohybu na nemocničnom lôžku.

Z nehody si veľa nepamätá. Pocit, ktorý prežíval počas klinickej smrti, však Marián označuje ako neopísateľne krásny.

Marián Čekovský sa dostal do kómy v puberte. Havaroval maminým autom, na ktorom nezvládol riadenie. Dopravnú nehodu prežil aj vlani na motorke. Tentoraz už nebol vinníkom on. 18 fotografií v galérii Marián Čekovský sa dostal do kómy v puberte. Havaroval maminým autom, na ktorom nezvládol riadenie. Dopravnú nehodu prežil aj vlani na motorke. Tentoraz už nebol vinníkom on. Zdroj: Emil Vaško

„To, čo som tam videl, považujem za veľmi intímne. Smrť je, ako keď stojíte pred veľkou stenou, za ktorú nemožno ísť. Z času na čas sa však stane zázrak a niekomu sa pošťastí nahliadnuť za ňu. Osobne považujem za veľkú česť, že som mal možnosť byť chvíľu klinicky mŕtvy,“ uviedol zabávač a hudobník v minulosti.

Triezvo však skonštatoval, že vo svojom živote z mystického zážitku rozhodne stále neťaží.

„Chcem byť v prvom rade čo najlepším človekom, no v tejto dobe je to veľmi komplikované. Odvtedy mám oveľa radšej každého živého tvora, aj keď mi chutí kuracie a hovädzie mäso,“ zavtipkoval.

Mimochodom, aj koncom minulého leta prežil hrozivú nehodu na novej motorke. Poučený z mladosti pred médiami tvrdil, že jazdí zásadne opatrne. Pravidlá však nedodržal vodič, ktorý hudobníkovi nedal na ceste prednosť. Nehoda mohla mať fatálne následky hlavne pre „Čekyho“, pri ktorom museli opäť raz stáť všetci svätí. Našťastie vyviazol len s nepeknými škrabancami.

Marián Čekovský 18 fotografií v galérii Marián Čekovský Zdroj: Instagram

Focus Media
VIDEO
© Život Publishing, a.s. Autorské práva
sú vyhradené a vykonáva ich prevádzkovateľ portálu.
Spravodajská licencia vyhradená.

Zobrazenie: mobil | klasické

Prihlásenie

Táto akcia vyžaduje prihlásenie. Chceš sa prihlásiť?

Áno Nie

×