Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Ako nosiť elegantné topánky bez ničenia nôh? Celebrity z červeného koberca majú osvedčený trik!

10.05.2019 (18/2019) Aj vy ste si možno všimli, že mnohé tváre zahraničného šoubiznisu nosia na spoločenské podujatia obuv, ktorá ani zďaleka nezodpovedá veľkosti ich nôh.
Ako nosiť elegantné topánky bez ničenia nôh? Celebrity z červeného koberca majú osvedčený trik!
8 fotografií v galérii
Speváčka a herečka Jennifer Lopez.
Autor fotografie: Profimedia.sk

Ak sa nazdávate, že za týmto trikom stojí nepozorný stylista, ste na omyle. V skutočnosti chodí takto do spoločnosti mnoho hollywoodskych hviezd. Tým, že si obujú o číslo väčšie topánky, zabránia opuchom nôh a tvorbe pľuzgierov. Ich chodidlá netrpia a prominentné dámy aj na vysokých podpätkoch vydržia na párty bez problémov celú noc.

Aby sa však podstatne väčšie lodičky v nevhodnej chvíli náhodou nevyzúvali, sestry Kardashianové, Sarah Jessica Parker či Jennifer Lopez majú v talóne ďalšie tipy, ako predísť spoločenskému faux pas. Do lodičiek si vkladajú silikónové vložky. Tie zabezpečia, že sa topánka nevyzuje, v nohách sa navyše neobmedzí krvný obeh a zároveň sa zastaví ich opuch.

Ak v obchodoch nemôžete zohnať spomínané silikónové vložky, pomôcť vám môže aj obojstranná lepiaca páska. Tú americká smotánka používa nielen do topánok, ale aj na prichytenie šiat alebo na pozdvihnutie zvädnutého poprsia pri problematických róbach, ktoré by odhaľovali podprsenku.

Väčšie topánky si obľúbila aj Jennifer Lopez. 8 fotografií v galérii Väčšie topánky si obľúbila aj Jennifer Lopez. Zdroj: Profimedia.sk

Focus Media
VIDEO
© Život Publishing, a.s. Autorské práva
sú vyhradené a vykonáva ich prevádzkovateľ portálu.
Spravodajská licencia vyhradená.

Zobrazenie: mobil | klasické

Prihlásenie

Táto akcia vyžaduje prihlásenie. Chceš sa prihlásiť?

Áno Nie

×