Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Presťahovala rodinu: Mária Čírová vymenila lukratívnu adresu za dedinské prostredie

07.05.2019 (17/2019) Po živote v rodinnom dome túžila speváčka Mária Čírová (30) už v minulosti. Dôvodom boli predovšetkým deti.
Presťahovala rodinu: Mária Čírová vymenila lukratívnu adresu za dedinské prostredie
9 fotografií v galérii
Hudobné nadanie zdedili aj ich deti. Starší syn Hugo hrá na klavíri a je tiež súčasťou...
Autor fotografie: Instagram

Rozbehaná a pracovne vyťažená speváčka žila niekoľko rokov spolu so svojím manželom, hudobným producentom Marošom Kachútom (45), na lukratívnej adrese. Spoločne totiž obývali byt v novostavbe na Kolibe, odkiaľ mali všade blízko.

Práve do tejto nehnuteľnosti pozvali ešte v roku 2015 štáb televízie JOJ, ktorý s rodinkou nakrúcal reality šou Sladký život. V spomínanej relácii mali diváci a zároveň speváčkini fanúšikovia možnosť nahliadnuť do súkromia obľúbenej umelkyne.

Jej krásna rodinka bola až donedávna na tomto mieste spokojná. K bytu totiž prislúchala priestranná terasa, vďaka čomu mali deti Hugo (9) a Zoe (6) dostatočný priestor na hry a rodičia si mohli užívať výhody mestského bytu s kúskom zelene pod oknami.

Najviac času trávili všetci, ako inak, v kuchyni, kde sa realizovala tak Mária, ako aj Maroš.

„Obaja sme veľkí gurmáni a radi pri varení experimentujeme. V tejto domácnosti však rád varí najmä Maroš. Do varenia obaja zapájame aj deti. Kuchyňa je pre nás takou oázou pokoja. Vždy po práci sa tam všetci stretneme, pripravujeme si jedlo a rozprávame sa,“ povedala v minulosti o svojich domácich rituáloch Mária.

Popritom nezabudla pochváliť svojho manžela, ktorý bez akýchkoľvek problémov zvláda všetky domáce práce a je speváčke v každom smere nápomocný.

V minulosti obývali Kachútovci byt s priestrannou terasou na Kolibe. Kvôli rodine a väčšiemu pokoju sa rozhodli zmeniť adresu trvalého bydliska. 9 fotografií v galérii V minulosti obývali Kachútovci byt s priestrannou terasou na Kolibe. Kvôli rodine a väčšiemu pokoju sa rozhodli zmeniť adresu trvalého bydliska. Zdroj: Instagram

Doma najlepšie

Kachútovci by podstatnú časť svojho pracovného času mali tráviť v spoločnosti hudobníkov a tiež na rôznych celebritných večierkoch. Na tých sa však manželský párik zúčastňuje výhradne pracovne a len vtedy, keď to je nevyhnutné. Oveľa viac ich baví stretnúť sa doma s priateľmi alebo si len tak v obývačke vyložiť nohy pred televízorom.

Na to im už nejaký čas slúži omnoho väčší priestor, než mali v spomínanom byte na Kolibe. Dvojica sa totiž presťahovala do moderného domu v Záhorskej Bystrici. Keďže Mária si svoje súkromie stráži, fotografiami z domáceho prostredia sa na sociálnych sieťach nechváli ani do sveta nevyhlasuje, že zmenila adresu trvalého bydliska.

Pred pár mesiacmi sa však vyjadrila, že jej príbytok je zariadený veľmi funkčne a jednoducho. Tento štýl sa totiž obom páči a vyhovuje im.

„Je dosť minimalistický, dal by sa možno prirovnať k severskému dizajnu. Svetlé drevené podlahy, jednoduchosť, zopár doplnkov. Ale čo je asi najtypickejšie, je veľa fotografií na stenách v rôznych rámikoch. Rámiky zbierame, odkedy sme spolu, čiže máme ich už dosť veľa. Na mnohých fotkách visia naše spomienky na pekné momenty, na naše dovolenky alebo výlety,“ uviedla speváčka ešte v minulom roku.

Manželia síce žijú intenzívne prácou, no na prvom mieste je vždy rodina. 9 fotografií v galérii Manželia síce žijú intenzívne prácou, no na prvom mieste je vždy rodina. Zdroj: Profimedia

Bratislava verzus Trnava

Rozhodnutie zmeniť vzduch hlavného mesta za omnoho čistejší v Záhorskej Bystrici bolo to najlepšie, čo mohla so svojím mužom pre deti urobiť.

Éterická umelkyňa strávila približne polovicu svojho života v Trnave a tú druhú v Bratislave. Ak by si mohla vybrať, kam by sa v rámci našej krajiny presťahovala, bolo by to práve do jedného z týchto miest. Dôvodom však nie sú pracovné príležitosti či povinnosti. „Bolo by to hlavne pre okruh známych a priateľov, ktorých tu mám.“

Aktuálna moderátorka speváckej šou The Voice Česko Slovensko popri úspešnej kariére stavia na piedestál svoju rodinu. Dom v dedinke blízko Bratislavy je presne to, po čom dlho túžila.

Rovnako ako ona na Záhorskú Bystricu nedá dopustiť herec Vladimír Kobielsky s rodinou či Adriana Kmotríková s deťmi Lindou a Tomášom. Novostavbu si tu v roku 2014 kúpili tiež moderátorka Jana Hospodárová, Pavel Bruchala a v minulosti tu žil aj moderátor Matej „Sajfa“ Cifra.

Dvojica si kúpila pozemok a postavila dom v Záhorskej Bystrici, kde žije viacero známych tvárí zo šoubiznisu. 9 fotografií v galérii Dvojica si kúpila pozemok a postavila dom v Záhorskej Bystrici, kde žije viacero známych tvárí zo šoubiznisu. Zdroj: Miro Miklas

Focus Media
VIDEO
© Život Publishing, a.s. Autorské práva
sú vyhradené a vykonáva ich prevádzkovateľ portálu.
Spravodajská licencia vyhradená.

Zobrazenie: mobil | klasické

Prihlásenie

Táto akcia vyžaduje prihlásenie. Chceš sa prihlásiť?

Áno Nie

×