Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Partia súkromných detektívov, aféry s modelkami, úzkosti. Pravda o dokonalých Beckhamovcoch!

24.04.2019 (15/2019) Už mu neverí! Módna návrhárka Victoria Beckham(44) nedokáže „rozdýchať“ správanie svojho muža Davida Beck­hama (43). Ten sa na verejnosti správa ako slobodný muž.
Partia súkromných detektívov, aféry s modelkami, úzkosti. Pravda o dokonalých Beckhamovcoch!
5 fotografií v galérii
Dvojica čoskoro oslávi dvadsiate výročie manželstva. Napriek mnohým krízam a Davidovým...
Autor fotografie: Shutterstock

Presne pred rokom obleteli svet fotografie, na ktorých si bývalý futbalista David Beckham hrkútal s krásnou modelkou Bellou Hadidovou (22) na futbalovom zápase PSG v Paríži. Dvojica si evidentne dobre rozumela, preto vznikli dohady, že medzi nimi bude niečo viac ako len priateľstvo.

Inkriminované snímky nahrali do karát aj zahraničným bulvárnym plátkom, ktoré o kríze v prominentnom manželstve písali niekoľko dlhých mesiacov predtým. Hovorilo sa dokonca o tom, že David a Victoria žijú oddelene.

Celková kríza vraj u nich doma vyvrcholila vlani v decembri po tom, čo sa na sociálnych sieťach objavili ďalšie fotky veselého Beckhama v spoločnosti bývalej topmodelky Heleny Christensenovej (50). S tou bol údajne na večierku v Miami, na ktorom sa Victoria pre pracovnú vyťaženosť nemohla zúčastniť.

David v objatí stále príťažlivej Dánky opäť rozprúdil vlnu diskusií o možných manželských nezhodách. Prominentnej dvojici pomohli zachrániť situáciu blízki priatelia, ktorí pre denník The Sun vyvrátili, že by manželstvo Beckhamovcov prechádzalo krízou.

„David nie je bez chyby, nesprával sa vždy ako svätý, no na druhej strane nie je dôvod podozrievať ho pri každej príležitosti, keď prehodí pár slov s nejakou ženou,“ kontrovali ľudia z okolia bývalého športovca a súčasnej módnej ikony.

Victoria sa popri podnikaní príkladne venuje aj svojim deťom. Vlani sa vyjadrila, že chce ešte piate. 5 fotografií v galérii Victoria sa popri podnikaní príkladne venuje aj svojim deťom. Vlani sa vyjadrila, že chce ešte piate. Zdroj: Profimedia

Nie je všetko zlato...

Po týchto slovách sa verejný rozruch okolo Beckhamovcov na pár mesiacov upokojil – až kým denník The Sun opäť neprišiel so šokujúcou informáciou, že chladná Victoria sa rozhodla vziať veci pod kontrolu a na svojho muža najala skupinku detektívov.

Udialo sa to vraj pre modelky, ktoré sa na Davida nalepia vždy, keď sa náhodou nenachádzajú v jeho prítomnosti.

„Victoria chce iba čo najviac času tráviť so svojím mužom. Pokiaľ ho nemá vo svojej blízkosti, býva veľmi často nervózna a tŕňom v oku sú pre ňu jeho vrúcne priateľstvá predovšetkým s krásnymi ženami. Práve preto si najala detektívov, ktorí jej okamžite hlásia všetko podozrivé, čo sa okolo Davida udeje,“ uviedol zdroj pre spomínaný denník.

Nie je žiadnym tajomstvom, že Beckhamove zálety z minulosti Victorii nerobili dobre a po medializovaných škandáloch sa na istý čas stiahla do súkromia. Zatiaľ čo ju jej priatelia vykresľujú v bulvári ako úzkostnú, vystresovanú a túžiacu po mužovej spoločnosti, zlé jazyky, naopak, hovoria, že podnikavá „exspajska“ si chce Davida udržať najmä pre jeho peniaze.

Vlani sa jej po desiatich rokoch budovania módneho impéria konečne podarilo dostať na Londýnsky týždeň módy. Na debute sa zúčastnili jej štyri deti aj manžel, ktorý do Victoriinho podnikania medzičasom investoval milióny libier.

Denník Daily Mail totiž z finančných záznamov firmy zistil, že jej značka oblečenia každý deň stráca 4 000 libier. Za posledné roky sa Victoria dostala do straty 12 miliónov libier.

Bývalá hviezda dievčenskej skupiny Spice Girls si je preto veľmi dobre vedomá toho, že keby nemala bohatého manžela, ktorému pribúdajú peniaze predovšetkým z reklamy a ktorý je ochotný jej rozmary dotovať, už dávno by bola na mizine.

Peniaze sú hlavným dôvodom, prečo sa bývalá speváčka drží svojho muža zubami-nechtami a uchyľuje sa až k takej plytkej veci, ako je špehovanie. V rozhovore pre Radio 2 uviedla, že módny dom považuje za svoje piate dieťa a urobí všetko pre to, aby si ho udržala.

Rodina ju podporuje. Vlani sa Victorii po desiatich rokoch na módnej scéne podarilo prepracovať na Londýnsky týždeň módy. Tento rok sa tam so svojou kolekciou ukázala opäť. 5 fotografií v galérii Rodina ju podporuje. Vlani sa Victorii po desiatich rokoch na módnej scéne podarilo prepracovať na Londýnsky týždeň módy. Tento rok sa tam so svojou kolekciou ukázala opäť. Zdroj: Profimedia

„Áno, je pre mňa ako dieťa. Klamala by som, keby som tvrdila, že mi na mojej značke nezáleží. Mám pocit, že stojím nahá v miestnosti plnej ľudí a pýtam sa ich: ‚Tak čo si o tom myslíte?‘ Som veľmi cieľavedomá, nič z toho sa mi zatiaľ nevrátilo. Pracujem veľmi tvrdo, celý môj tím tvrdo pracuje.

Takže k tomu, čo sme dokázali, som si zrejme nikdy dosť nepogratulovala – a mala by som to robiť častejšie, pretože to, čo som dosiahla, je skvelé. Som, samozrejme, hrdá. Viete, vzišla som z popovej skupiny a vytvorila som úspešnú módnu značku, čo bol vždy môj sen. A teraz to celé musím už len udržať,“ vyhlásila Victoria Beckham v snahe zakryť to, že jej značka sa topí v dlhoch.

Aký otec, taký syn

Aby toho nebolo málo, Victoria sa rozhodla držať na uzde aj svojho najstaršieho syna Brooklyna (20), ktorý údajne pred dvoma rokmi prežil románik so speváčkou Ritou Ora (28) a krátku chvíľu s ňou vraj „randil“.

Keď to jeho mama zistila, spravila mu zo života hotové peklo a vyhrážala sa mu finančnými postihmi, ak neukončí pomer s bisexuálnou speváčkou. Krátko po rozchode ho donútila odsťahovať sa do New Yorku, aby bol od Rity čo najďalej.

Blondínka pochádzajúca z Albánska si však brúsi zuby aj na Beckhama staršieho. Už viackrát s ním podľa svedkov okato flirtovala na rôznych spoločenských podujatiach, a aby sa dostala do jeho tesnej blízkosti, v roku 2013 zviedla jeho kamaráta Davea Gardnera. Len prednedávnom si neďaleko londýnskeho sídla Beckhamovcov kúpila nový dom. Zúfalá Victoria tak má ďalší problém...

David s mladou modelkou Bellou Hadid. 5 fotografií v galérii David s mladou modelkou Bellou Hadid. Zdroj: Profimedia


Davidove milenky

Bývalý futbalista mal minulý rok blízko k úspešnej modelke Be­lle Hadidovej, s ktorou sa vraj stretol dokonca viackrát. Túlil sa však aj k bývalej topmodelke Helene Christensenovej, čo jeho ženu Victoriu poriadne nahnevalo, a preto sa ho rozhodla dať sledovať. Zlé jazyky hovoria, že módna návrhárka si chce Davida udržať predovšetkým pre peniaze.

David s bývalou topmodelkou Helen Christensen. 5 fotografií v galérii David s bývalou topmodelkou Helen Christensen. Zdroj: Profimedia

Focus Media
VIDEO
© Život Publishing, a.s. Autorské práva
sú vyhradené a vykonáva ich prevádzkovateľ portálu.
Spravodajská licencia vyhradená.

Zobrazenie: mobil | klasické

Prihlásenie

Táto akcia vyžaduje prihlásenie. Chceš sa prihlásiť?

Áno Nie

×