Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Milan Junior Zimnýkoval učí dcéru nadštandardným spôsobom: Fúha, v dospelosti to bude problém!

11.04.2019 Milan Junior Zimnýkoval (41) dbá na džentlmenské spôsoby a už teraz tvrdí, že dcérin budúci nápadník bude mať problém.
Milan Junior Zimnýkoval učí dcéru nadštandardným spôsobom: Fúha, v dospelosti to bude problém!
5 fotografií v galérii
Milan si v roku 2012 zobral za manželku bývalú redaktorku Telerána.
Autor fotografie: Profimedia

Moderátor si získal veľký počet priaznivcov najmä vďaka populárnej relácii Moja mama verí lepšie ako tvoja, ale tiež ako spolumoderátor šou Česko-Slovensko má talent. Už začiatkom apríla predstaví s Marcelom Forgáčom na obrazovkách TV JOJ novú zábavnú reláciu Rozum v hrsti, ktorá opäť preverí pamäť, logiku, jazyk, orientáciu či sústredenie známych osobností.

Junior však nie je úspešný len v práci, darí sa mu aj v súkromí po boku manželky Antónie, s ktorou má rozkošnú dcérku Sašku. Tá si už televízne prostredie stihla v rámci zákulisia poobzerať práve vďaka svojmu otcovi.

„Televízia je pre ňu prirodzeným prostredím. Ak je možnosť, tak ju beriem aj na nakrúcanie. Keď som napríklad robil HESLO, tak ma líčila. Dievčatá maskérky jej našepkávali, aby na mňa robila zlobu a štetcom na mejkap mi prechádzala cez nos, cez oči,“ smeje sa Milan, ktorý je pre svoju dcéru hotovým hrdinom.

„Je to možno jednoduchšie byť pre ňu autoritou, keď jej poviem, že poznám nejakú speváčku alebo herečku. Stalo sa nám napríklad, že sme v reštaurácii stretli Lujzu Garajovú-Schramekovú, prechádzali sme okolo nej, tak sme sa pozdravili a dcéra sa ma spýtala: ,Mi nehovor, že ty sa poznáš s mamkou z Naši?‘ Následne skonštatovala, že to je super,“ dopĺňa moderátor, ktorý pred rokmi profesionálne tancoval vo folklórnom súbore Zemplín a k tejto aktivite doviedol aj dcéru.

Malá Alexandra je jeho pokladom, z času na čas sa preto ocitne aj v televíznom zákulisí. 5 fotografií v galérii Malá Alexandra je jeho pokladom, z času na čas sa preto ocitne aj v televíznom zákulisí. Zdroj: Instagram

Ide len o pohyb

„Nenapĺňam si v nej svoju ambíciu, aby bola tanečnica z Lúčnice. Je to o tom, že v rámci obdobia štyroch rokov bol tanec najprirodzenejšia vec, ako sa pravidelne hýbať, ako prejsť z hry do tanca,“ ozrejmil nám Junior dôvody, pre ktoré sa s manželkou rozhodli prihlásiť dcéru na tanec.

Milan navyše nevynechá žiadne jej vystúpenie.

„Keď ide o väčšie vystúpenie, kde tancuje viacej tančekov, tak musí mať kytičku. Minule som bol u Ivana Bednárika, ktorý hodinu vytváral brutálnu kyticu, ktorú som potom mojej päťročnej ,brdke‘ odniesol. Aj ma predtým kontrolovala, či kytičku dostane,“ priznal so smiechom a vzápätí dodal:

„Takže potom takto učíme aj ostatných oteckov, aby svojim dcéram po vystúpení nosili kytičky.“

Malá Alexandra si na džentlmenské spôsoby prirodzene zvykla a Junior už teraz šípi, že nápadníci to s ňou nebudú mať jednoduché.

„Jej budúci frajer má problém, lebo ona už od detstva dostáva kvety. Keď ideme napríklad do kina, hneď po filme spolu zájdeme do reštaurácie, hoc len na polievku. Chalan bude mať smolu, musí to byť džentlmen,“ skonštatoval na záver.

Z Juniorovej dcéry je od štyroch rokov folkloristka. Moderátor nevynechá žiadne jej vystúpenie. 5 fotografií v galérii Z Juniorovej dcéry je od štyroch rokov folkloristka. Moderátor nevynechá žiadne jej vystúpenie. Zdroj: Instagram Po kine berie malú vždy do reštaurácie na dobré jedlo a tiež jej kupuje kvety. 5 fotografií v galérii Po kine berie malú vždy do reštaurácie na dobré jedlo a tiež jej kupuje kvety. Zdroj: Instagram

VIDEO
© Život Publishing, a.s. Autorské práva
sú vyhradené a vykonáva ich prevádzkovateľ portálu.
Spravodajská licencia vyhradená.

Zobrazenie: mobil | klasické

Prihlásenie

Táto akcia vyžaduje prihlásenie. Chceš sa prihlásiť?

Áno Nie

×