Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Dievča s unikátnym darom: Veríte, že niektorí ľudia dokážu predvídať budúcnosť?

10.04.2019 (5/2019) Veríte, že niektorí ľudia dokážu predvídať, čo sa stane? S manželom o tom vieme svoje...
Dievča s unikátnym darom: Veríte, že niektorí ľudia dokážu predvídať budúcnosť?
1 fotografia v galérii
Ilustračná snímka
Autor fotografie: Shutterstock

Začalo sa to nevinne. Narodila sa nám dcérka. Mala necelých 6 mesiacov, keď prvýkrát povedala slovo mama. O mesiac neskôr tata a potom sa rozrozprávala tak, že tomu nikto nedokázal uveriť. Psychológ iba neveriacky krútil hlavou, vraj niečo také ešte nevidel. A týmto sa jej výnimočnosť iba začala prejavovať...

Mala asi 10 mesiacov, boli sme v spálni. Robila som niečo vedľa skrine, dcéra sedela v postieľke. Odrazu sa rozplakala, pribehla som k nej a ona mi hovorí: „Bum bum, kvetinka, bum...“ Vtom sa vonku rozfúkal vietor, naším bytom sa prehnal prievan a kvet, ktorý bol na skrini, s rachotom dopadol na zem. Na miesto, kde som predtým stála.

O niečo neskôr sme šli autom na výlet. Zrazu začala dcéra mrnčať: „Auto, pokazené, má bobo!“ Ani nie o 5 minút sa rozsvietila kontrolka, doslúžil nám štartér a museli sme vyhľadať najbližší servis. Iný deň mi zase hovorí: „Maminka, nechcem ísť von.“ Nerozumela som prečo, však svietilo slniečko a prechádzky miluje. Do desiatich minút sa zatiahlo, zdvihol sa vietor a začali padať krúpy.

Keď mi ako 3-ročná oznámila, že nechce ísť do škôlky, verila som v jej schopnosti natoľko, že som ju poslúchla a zostali sme doma. Električka, ktorou by sme tam pravdepodobne šli, sa vykoľajila. A takto by som mohla pokračovať a pokračovať. Dnes má 5 rokov a nespočetne ráz nám už predpovedala budúcnosť. Je to nezaplatiteľný poklad, nesmierne si ju vážime a ceníme. A veríme, že jej táto schopnosť prinesie v živote veľa šťastia.

 

Stál pri strýkovom hrobe v takej zvláštnej polohe, až som sa pohoršil. A potom zrazu... čo sa to stalo?
Učí deti prežiť v prírode, vedie ich k hodnotám a spolupráci. Prečo sa o skautingu na Slovensku veľa nehovorí?
Speváčka Adele priznala rozpad manželstva: Toto je jej náhrada za manžela!

Focus Media
VIDEO
© Život Publishing, a.s. Autorské práva
sú vyhradené a vykonáva ich prevádzkovateľ portálu.
Spravodajská licencia vyhradená.

Zobrazenie: mobil | klasické

Prihlásenie

Táto akcia vyžaduje prihlásenie. Chceš sa prihlásiť?

Áno Nie

×