Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Už nie je sama! Kedy Dara Rolins ukáže svojho nového priateľa?

15.03.2019 (11/2019) Hoci sa Darin súkromný život uberá iným smerom, ako si v minulosti naplánovala, rozhodne nespí na vavrínoch a obdobie bez oficiálneho partnera sa snaží využiť v prospech seba a svojej kariéry.
Už nie je sama! Kedy Dara Rolins ukáže svojho nového priateľa?
1 fotografia v galérii
Dara Rolins
Autor fotografie: Instagram

Kým Patrik Rytmus Vrbovský (42) so snúbenicou Jasminou Alagič (29) v tichosti plánujú svadbu a pripravujú sa na príchod prvého potomka, Daru Rolins (46) má široká verejnosť potrebu ľutovať. Najúspešnejšia slovenská speváčka však po nociach do vankúša neplače a stále si necháva časť súkromia, ktorú pred širokou verejnosťou chárni.

„Ubezpečujem všetkých, že nie som sama. Okolo mňa sú ľudia a stále sa niečo deje. Tým, že svoj život žijem aj so svojimi fanúšikmi na sociálnych sieťach a otváram im pomyselné dvierka do súkromia, tak predpokladám, že keď príde do môjho života muž, s ktorým budem mať potrebu tráviť čas dlhšie ako len na jednu noc, tak ho týmto mojim ľuďom určite predstavím,“ vyhlásila umelkyňa bez váhania a zároveň dodala: „Aby to však nevyzeralo tak, že na sociálnych sieťach zdieľam úplne všetko... To nie je pravda. Stále je časť mojej osobnosti, ktorá ostáva skrytá, uzavretá pred širokou verejnosťou,“ doplnila záhadne.

Necháva si meno svojho nového priateľa zatiaľ pre seba?

 

Focus Media
VIDEO
© Život Publishing, a.s. Autorské práva
sú vyhradené a vykonáva ich prevádzkovateľ portálu.
Spravodajská licencia vyhradená.

Zobrazenie: mobil | klasické

Prihlásenie

Táto akcia vyžaduje prihlásenie. Chceš sa prihlásiť?

Áno Nie

×