Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Napriek zvukom, ktoré ju rušili, sa pokúsila zaspať. Ráno sa zobudila do hotového hororu!

04.03.2019 (1/2019) Ráno ma čakalo nemilé prekvapenie. Dodnes netuším, kto mi ho pripravill...
Napriek zvukom, ktoré ju rušili, sa pokúsila zaspať. Ráno sa zobudila do hotového hororu!
1 fotografia v galérii
Ilustračná snímka
Autor fotografie: Shutterstock

Odkedy som na materskej dovolenke, dni plynú rovnako stereotypne. Dodržujem režim nášho dieťaťa. Až na malé výlety či dovolenky sú naše dni navlas podobné. Večery, keď malá zaspí, sú naše s manželom. Vždy poupratujeme hračky, pozapaľujeme sviečky a pustíme si dobrý film s pohárom vína v ruke.

Ani tento deň nebol iný ako ostatné. Aspoň do istého okamihu. Dovtedy, kým manžel kúpal dcéru, som upratala porozhadzované hračky, poskladala oblečenie, odložila fľaštičky, cumlíky a podobne. Chcela som, aby bola obývačka pripravená len na náš večerný a vlastne jediný relax. Keď zaspala vo svojej postieľke, presunuli sme sa k televízoru. Porozprávali sme sa, čo má kto nové, pozreli si film a išli spať.

V noci som sa zobudila na čudný hukot. Zobudila som manžela. Išiel to skontrolovať a povedal, že nám iba hučí kotol a na plné obrátky zohrieva celý dom. Bol začiatok zimy, a tak musel pracovať oveľa viac, ako bol počas letných a jesenných dní zvyknutý. Zvuky, ktoré som počula, sa mi zdali zvláštne, ale pokúsila som sa zaspať, aby som na druhý deň opäť vládala naháňať náš dvojročný poklad. Ráno ma však čakalo prekvapenie.

Všade po dome sa váľali veci. Všetky hračky boli porozhadzované, špinavé oblečenie povyťahované z koša. Poháre z kuchynských skriniek poukladané na linke a v nich zvyšky nápojov, akoby z nich niekto pil. Chladnička otvorená... Skontrolovala som všetky okná a dvere. Boli zatvorené. Uvažovala som, či sa v noci nemohla po dome motať dcéra. Tá však pokojne spala vo svojej postieľke a do kuchynských poličiek či do chladničky by nedočiahla. Kto to však potom spravil? Čo sa to v noci u nás dialo? Veď som sama všetko pred spaním upratala!

 

Hubová polievka
Outfity slovenskej prezidentky z oficiálnych návštev: Všimli ste si tieto detaily?
Vizáž Zuzany Čaputovej očami svetových médií: „Aj nám Francúzom vyrazila dych“!

Focus Media
VIDEO
© Život Publishing, a.s. Autorské práva
sú vyhradené a vykonáva ich prevádzkovateľ portálu.
Spravodajská licencia vyhradená.

Zobrazenie: mobil | klasické

Prihlásenie

Táto akcia vyžaduje prihlásenie. Chceš sa prihlásiť?

Áno Nie

×