Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Česká herečka Dagmar Patrasová podstupuje drastickú liečbu: Elektrošoky!

28.02.2019 Za vážnym zdravotným stavom má byť stres, ktorému je herečka dohodobo vystavená.
Česká herečka Dagmar Patrasová podstupuje drastickú liečbu: Elektrošoky!
2 fotografie v galérii
Herečka sa zverila do rúk lekárov.
Autor fotografie: Instagram

Náročné obdobie v súkromí, dlhodobý stres. To všetko si malo vyžiadať svoju daň. Česká herečka a speváčka Dagmar Patrasová (62) sa českému týždenníku SEDMIČKA vyznala, že bola pre vážne zdravotné problémy nútená vyhľadať lekársku pomoc. Ortieľ bol jednoznačný: elektroliečba.

Patrasová musí netradičnú liečbu podstupovať kvôli problémom s rukou. Tie totiž dospeli do takého štádia, že s ňou takmer nebola schopná pohnúť. 

„Začala som mať problémy s rukou. Skoro mi ochrnula! Čím ďalej tým viac sa to zhoršovalo, a tak mi doktor odporučil elektroliečbu. Už je vidno pokroky a začína sa to hýbať,“ prezradila herečka týždenníku, ktorá podstupuje trikrát do týždňa fyzioterapeutickú liečbu v nemocnici.

Patrasová už niekoľko mesiacov randí s talianskym podnikateľom Vitom. „Vito, milujem ťa, strašne moc! Ďakujem, za nový život,“ okomentovala snímku, ktorú zverejnila na Valentína. 2 fotografie v galérii Patrasová už niekoľko mesiacov randí s talianskym podnikateľom Vitom. „Vito, milujem ťa, strašne moc! Ďakujem, za nový život,“ okomentovala snímku, ktorú zverejnila na Valentína. Zdroj: Instagram

Focus Media
VIDEO
© Život Publishing, a.s. Autorské práva
sú vyhradené a vykonáva ich prevádzkovateľ portálu.
Spravodajská licencia vyhradená.

Zobrazenie: mobil | klasické

Prihlásenie

Táto akcia vyžaduje prihlásenie. Chceš sa prihlásiť?

Áno Nie

×