Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

V blízkosti svojej vyvolenej často vídal toho istého muža. Keď jej ho popísal, rozplakala sa od šťastia!

11.04.2019 (5/2019) Mal som tú česť spoznať ho až po jeho smrti. Záhadne sa prinás občas zjavil a usmieval sa.
V blízkosti svojej vyvolenej často vídal toho istého muža. Keď jej ho popísal, rozplakala sa od šťastia!
1 fotografia v galérii
Ilustračná snímka
Autor fotografie: Shutterstock

Bola to láska na prvý pohľad! Kráčal som parkom, keď som si ju všimol. Sedela na okraji fontány. Slnečné lúče jej žiarili do tváre. Všade poletovali malé kvapky vody vyletujúce z prúdu a v spojení so slnkom nad ňou vytvárali jemnú malú dúhu. Láskavo hľadela do vody a užívala si počasie, ktoré v ten krásny jarný deň bolo. Od tej chvíle som vedel, že budem chodiť do parku každý deň a hľadať zámienku, aby som sa jej mohol prihovoriť.

Jedného dňa sa mi to konečne podarilo. Možno to vyznie ako klišé, ale rozsypal sa jej obsah kabelky na zem, podišiel som k nej a pomohol jej veci pozbierať. Začali sme sa zhovárať a nevedeli sme prestať. Veľmi sme si rozumeli! Od prvého okamihu! Od toho dňa sme sa stretávali pravidelne. Neskôr sa z toho zrodil krásny vzťah, ktorý sme sa chystali potvrdiť manželstvom.

Všimol som si však jednu zvláštnu vec. Často som v jej blízkosti vídal muža. Bol starší. Pôsobil milo a usmieval sa. Prvýkrát som ho uvidel už pri fontáne. Neskôr som ho zazrel, keď okolo nás prechádzal v parku, zložil si klobúk z hlavy na znak pozdravu a išiel ďalej. Inokedy sa len niekde v diaľke zjavil a potom som ho už nezahliadol.

Prestal som to považovať za náhodné stretnutia. Vysvetlenie sa našťastie dostavilo rýchlo, a to vo chvíli, keď mi priateľka ukazovala ich rodinný album. Na jednej z fotiek som ho zbadal. Vraj je to jej zosnulý otec. Zomrel pred piatimi rokmi a veľmi jej chýba. Povedal som jej, že ho vídam a myslím si, že ju dodnes stráži. Rozplakala sa šťastím, že je stále v jej blízkosti. O mesiac nato sme mali svadbu. A bol aj tam...

 

Ekologickú katastrofu spomínali už v 80. rokoch. Zemplínsky trojuholník smrti stvoril najväčšie odkalisko na svete
Verejné vyznanie: Filip Tůma odhalil, čo si myslí o manželke Nele. Sen každej ženy!
Partia súkromných detektívov, aféry s modelkami, úzkosti. Pravda o dokonalých Beckhamovcoch!

VIDEO
© Život Publishing, a.s. Autorské práva
sú vyhradené a vykonáva ich prevádzkovateľ portálu.
Spravodajská licencia vyhradená.

Zobrazenie: mobil | klasické

Prihlásenie

Táto akcia vyžaduje prihlásenie. Chceš sa prihlásiť?

Áno Nie

×