Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Najskôr zarytí starí mládenci, potom šťastne ženatí: Tieto ženy priviedli slávnych mužov pred oltár!

17.02.2019 (6/2019) Zarytí starí mládenci sa po rokoch voľnomyšlienkarského života napokon rozhodli zmeniť názor a predsa len zakotvili v manželskom zväzku.
Najskôr zarytí starí mládenci, potom šťastne ženatí: Tieto ženy priviedli slávnych mužov pred oltár!
10 fotografií v galérii
Minulý rok sa oženil aj Robo Jakab, tvrdil, že herečku si nikdy nevezme, napokon zmenil...
Autor fotografie: Archív R.J.

Koncom januára sa do kín dostal mysteriózny triler režiséra Petra Bebjaka Trhlina. Ten do jednej z kľúčových postáv obsadil niekdajší sexsymbol Tomáša Maštalíra (41), ktorému sa za posledný rok darilo nielen v práci, ale aj v súkromnom živote. Koncom leta sa totiž stihol v tichosti oženiť a vrabce na streche čvirikajú, že na ceste by mal byť aj prvý potomok.

Na premiéru do spoločnosti po prvý raz priviedol svoju novú pani Maštalírovú. Čakal na ňu celý život, preto nie je prekvapením, že boli všetci zvedaví, aká žena ho to vlastne dostala do chomúta.

Tridsaťštyriročná Kristína z Banskej Bystrice má za sebou slušnú kariéru v oblasti verejného sektora. Aktuálne pracuje na Úrade vlády SR. Už na prvý pohľad pôsobí veľmi milo a skromne.

Tomáš Maštalír sa po štyridsiatke oženil. Povráva sa, že s manželkou Kristínou čakajú dieťa. 10 fotografií v galérii Tomáš Maštalír sa po štyridsiatke oženil. Povráva sa, že s manželkou Kristínou čakajú dieťa. Zdroj: Archív NMH

Až by sa mnohí mohli čudovať, prečo po živelnej Diane Mórovej, éterickej Táni Pauhofovej či krásnej, no komplikovanej Kristíne Turjanovej si jeho srdce získala práve táto nevýrazná úradníčka.

Zoznámila ich vraj spoločná kamarátka. Údajne si okamžite padli do oka. Spája ich láska k športu a divadlu. Navyše, hercova zákonitá vraj disponuje mnohými pozitívnymi vlastnosťami.

„Kristína je veľmi skromná a inteligentná žena. Bez problémov sa dohovorí viacerými jazykmi a vôbec nemá potrebu chváliť sa, kto je jej manžel,“ písal koncom minulého roka Plus Jeden deň.

Napriek tomu, že herec o súkromí mlčí ako hrob, zamilované pohľady, ktoré svojej polovičke na premiére pred zrakmi verejnosti venoval, hovoria za všetko.

Tomáš Maštalír 10 fotografií v galérii Tomáš Maštalír Zdroj: Archív NMH

Focus Media
VIDEO
© Život Publishing, a.s. Autorské práva
sú vyhradené a vykonáva ich prevádzkovateľ portálu.
Spravodajská licencia vyhradená.

Zobrazenie: mobil | klasické

Prihlásenie

Táto akcia vyžaduje prihlásenie. Chceš sa prihlásiť?

Áno Nie

×