Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Noc v byte sa zmenila na horor: Spomienka na desivý okamih z tela nezmizla ani po 5 rokoch!

20.02.2019 (41/2018) Tú udalosť si dodnes neviem vysvetliť. Netuším, od koho rana do čela prišla. Obávam sa však, že zanechala celoživotné následky...
Noc v byte sa zmenila na horor: Spomienka na desivý okamih z tela nezmizla ani po 5 rokoch!
1 fotografia v galérii
Ilustračná snímka
Autor fotografie: Shutterstock

Bolo to zvláštne. Bola noc, tma, ticho. Potrebovala som ísť na toaletu. Vstala som. Svetlo som nezažala. Manžel mal posledné dni v práci náročné. Nechcela som ho rušiť. Nech sa dobre vyspí pred ďalším pracovným dňom.

Na toaletu viedla cesta zo spálne cez obývačku. Odrazu som pocítila vedľa seba závan. Ako keď okolo vás niekto veľmi rýchlo prebehne. Nevidela som však nikoho. Vzápätí som pocítila silný úder do čela. Zvrieskla som od bolesti. Nehybne som stála na tom istom mieste a snažila sa spamätať. Čo sa to práve stalo?

Môj výkrik počul manžel, vbehol do obývačky a zažal svetlo. Stála som presne v strede. Okolo mňa nebolo nič, nado mnou nebolo nič. Nemala som si ako ublížiť. Napriek tomu sa mi z čela rinula krv. Neveriacky sme na seba pozerali. Ani jeden z nás nevedel pochopiť, čo sa mohlo stať. Ranu na čele sme ošetrili. Nebola veľká, nebolo ju treba ani šiť. Čoskoro sa mi zahojila. Môj príbeh však neskončil.

Od tých čias mám na mieste, kde som dostala ranu do čela, pod kožou niečo malé a tvrdé. Dlhšie som si nahovárala, že to môže byť dôsledok silného úderu. Aj po piatich rokoch to tam však stále mám a pripadá mi to zvláštne. Nemám odvahu ísť k lekárovi zistiť, čo to je. Spomienky na noc a príbeh, ktorý sa počas nej odohral, ma desia.

 

Stál pri strýkovom hrobe v takej zvláštnej polohe, až som sa pohoršil. A potom zrazu... čo sa to stalo?
Učí deti prežiť v prírode, vedie ich k hodnotám a spolupráci. Prečo sa o skautingu na Slovensku veľa nehovorí?
Speváčka Adele priznala rozpad manželstva: Toto je jej náhrada za manžela!

Focus Media
VIDEO
© Život Publishing, a.s. Autorské práva
sú vyhradené a vykonáva ich prevádzkovateľ portálu.
Spravodajská licencia vyhradená.

Zobrazenie: mobil | klasické

Prihlásenie

Táto akcia vyžaduje prihlásenie. Chceš sa prihlásiť?

Áno Nie

×