Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Mrazivý príbeh z diaľnice: Stačilo pár metrov a skončilo by to tragédiou!

22.01.2019 (39/2018) Isté znamenie ma prinútilo zastaviť na parkovisku. Ktovie, či by som ešte žila, ak by som tak neurobila.
Mrazivý príbeh z diaľnice: Stačilo pár metrov a skončilo by to tragédiou!
1 fotografia v galérii
Ilustračná snímka
Autor fotografie: Shutterstock

Milujem záhradkárčenie. Ten pocit, keď sa rastlinám v mojej záhrade darí, je na nezaplatenie. Sledujem, ako bujnejú, ako sa počas roka menia a teší ma to. Víkend čo víkend sa v piatok večer zbalím a idem do môjho záhradného domčeka, ktorý je obklopený prírodným dielom. Každý kvietok okolo neho bol zasadený s láskou a som naň hrdá. Ani ten piatok som nevynechala. Bolo sychravo. No neprekážalo mi to. Na záhradný skvost sa predsa môžem pozerať aj z terasy. A pyšne sa kochať!

V práci som sa zdržala, a tak som vyrazila na cestu neskôr ako zvyčajne. Bola už tma a padala hmla. Bola tajomná a zvláštna atmosféra. Počas šoférovania som počúvala rádio. Začalo v ňom praskať. So zreteľom na počasie ma to spočiatku neprekvapilo. Počas tých výbojov sa mi však zazdalo, že počujem hlasy. Po chrbte mi prebehol mráz, znelo to desivo. Šušťanie a praskot sa zintenzívňovali a hlasy boli čoraz zreteľnejšie. Až som v istej chvíli jasne počula, ako niekto hovorí: „Pozoooor!“ Prišlo mi až zle.

Na najbližšom parkovisku som zastala. Chcela som rádio preladiť. A nadýchať sa čerstvého vzduchu. Bolo to desivé a nepríjemné. Nevedela som, či mám veriť tomu, čo sa práve stalo. Alebo to chápať iba ako náhodu. Možno sa mi to predsa len zdalo a bol iba zlý signál, vravela som si. Keď sa rádio konečne spamätalo a moderátor rozprával vtipy, upokojila som sa a vydala na cestu. Nešla som však dlho. Natrafila som na hromadnú nehodu na diaľnici, ktorá sa odohrala iba pár minút predtým, ako som tam prišla. Keby som na parkovisku nezastala, ktovie, čo by sa so mnou stalo...

 

Jennifer Lopez na fotografiách s dokonalým telom. Povedz nám, ako to robíš, prosia ju fanúšičky!
Slováci v New Yorku: Brooklyn si pochutnáva na dobrote babky Júlie z Litmanovej!
Hrôza na školách: Učitelia bojujú so šikanou, každý mesiac žiadajú o pomoc dvaja pedagógovia

VIDEO
© Život Publishing, a.s. Autorské práva
sú vyhradené a vykonáva ich prevádzkovateľ portálu.
Spravodajská licencia vyhradená.

Zobrazenie: mobil | klasické

Prihlásenie

Táto akcia vyžaduje prihlásenie. Chceš sa prihlásiť?

Áno Nie

×