Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Obývajú honosné rezidencie a zámky. Tieto Slovenky majú domy ako kráľovné!

30.12.2018 (50/2018) Megalomanské domy známych Slovákov sa rozlohou a prepychom pokojne vyrovnajú bývaniu hollywoodskych celebrít.
Obývajú honosné rezidencie a  zámky. Tieto Slovenky majú domy ako kráľovné!
15 fotografií v galérii
Daniela Hantuchová sa väčšinu svojho času zdržiava najmä v Taliansku. Za oddychom však...
Autor fotografie: Archív

Angelika a sultán

Napriek tomu, že informácia o dokončovacích prácach na hoteli, ktorý je súčasťou rozsiahleho impéria biznismena Arama Ohnaniana (64), manžela najúspešnejšej slovenskej topmodelky Adriany Ohnanian Sklenaříkovej, bola verejne známa, pohľad na luxusný kolos krátko pred jeho otvorením sa verejnosti naskytol až teraz.

Čarovné miesto si pritom manželský pár vybudoval s prihliadnutím na každý jeden detail. Marrákešskému hotelu dali miestni prominenti meno Palais Ronsard podľa francúzskeho básnika píšuceho najmä o láske.

Adriana Ohnanian Sklenaříková a jej manžel Aram čoskoro otvoria luxusný hotel. Zákazníkov láka na prepychové zariadenie a kvalitné služby. 15 fotografií v galérii Adriana Ohnanian Sklenaříková a jej manžel Aram čoskoro otvoria luxusný hotel. Zákazníkov láka na prepychové zariadenie a kvalitné služby. Zdroj: Getty Images

„Palais Ronsard stojí v záhradách, kde kvitnú Ronsardove ruže a kde sa šepkanie fontán spája s piesňami vtákov a šumom vodopádov. Všetky vody tancujú v tieni uličiek a okolo povodí,“ lákajú poetické slová na webovej stránke hotela, ktorá zatiaľ funguje len v obmedzenom režime.

Toto miesto svojim návštevníkom už tesne pred oficiálnym otvorením ponúka 28 priestranných izieb a apartmánov s terasami a záhradami. Každá izba je navrhnutá v duchu atmosféry východných kultúr.

Hotel sa mal otvárať v septembri, ale Adrianin pôrod záverečné práce spomalil. 15 fotografií v galérii Hotel sa mal otvárať v septembri, ale Adrianin pôrod záverečné práce spomalil. Zdroj: Archív

„Toto miesto prepája novodobú architektúru s nostalgickými prvkami a úžasnými freskami umelcov zo všetkých oblastí života,“ znie prvotná charakteristika ďalšej adresy, v ktorej budú čas od času prebývať aj Ohnanianovci.

Hoci v marci tohto roku nám Adriana v rozhovore prezradila, že hotel by sa mal otvárať na prelome septembra a októbra, napokon sa to nestalo. Práce na ňom značne spomalilo tehotenstvo a pôrod dcéry Niny. Manželský pár sa rozhodol nič neuponáhľať a hotel otvoriť, až keď bude kompletne hotový a stopercentne pripravený pre prvých zákazníkov.

Hotel sa mal otvárať v septembri, ale Adrianin pôrod záverečné práce spomalil. 15 fotografií v galérii Hotel sa mal otvárať v septembri, ale Adrianin pôrod záverečné práce spomalil. Zdroj: Archív


‹ 12...56 ›
VIDEO
© Život Publishing, a.s. Autorské práva
sú vyhradené a vykonáva ich prevádzkovateľ portálu.
Spravodajská licencia vyhradená.

Zobrazenie: mobil | klasické

Prihlásenie

Táto akcia vyžaduje prihlásenie. Chceš sa prihlásiť?

Áno Nie

×