Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Obývajú honosné rezidencie a zámky. Tieto Slovenky majú domy ako kráľovné!

30.12.2018 (50/2018) Megalomanské domy známych Slovákov sa rozlohou a prepychom pokojne vyrovnajú bývaniu hollywoodskych celebrít.
Obývajú honosné rezidencie a  zámky. Tieto Slovenky majú domy ako kráľovné!
15 fotografií v galérii
Daniela Hantuchová sa väčšinu svojho času zdržiava najmä v Taliansku. Za oddychom však...
Autor fotografie: Archív

Daňový raj

Ruch bratislavskej Dunajskej ulice vymenila naša najúspešnejšia tenistka Dominika Navara Cibulková (29) tento rok za daňový raj v Dubaji, kde má aj trvalý pobyt.

„Keďže ako te­nis­t­ka som takmer počas celého roku mimo Slovenska, či už na turnajoch, alebo počas prípravy, v Dubaji som našla miesto, ktoré mi poskytuje komplexné tréningové možnosti a predovšetkým špičkovú lekársku starostlivosť, ktorá je vzhľadom ma moju športovú kariéru i profesijný vek najdôležitejšia,“ ozrejmila svoje dôvody športovkyňa po tom, ako táto informácia vyplávala na povrch.

 

Dominika Navara Cibulková 15 fotografií v galérii Dominika Navara Cibulková Zdroj: Getty Images Mať však trvalé bydlisko v Spojených arabských emirátoch nie je možné pre každého. Ak sa tam chce niekto usadiť, potrebuje mať k dispozícii značný peňažný kapitál. Buď si tam zadovážite nehnuteľnosť za milión dirhamov (v prepočte 230 000 eur), vďaka čomu získate pobytové vízum na 2 roky, alebo si založíte obchodnú spoločnosť a víza dostanete na 3 roky.

Luxusné bývanie si Dominika našla v daňovom raji. V Dubaji má tenistka výborné tréningové možnosti. 15 fotografií v galérii Luxusné bývanie si Dominika našla v daňovom raji. V Dubaji má tenistka výborné tréningové možnosti. Zdroj: Archív

Tenistka sa usadila v apartmáne päťhviezdičkového hotela Palazzo Versace. Obytný komplex už na prvý pohľad dýcha luxusom. Apartmány sú priestranné, majú vysoké stropy, zariadené sú kvalitným talianskym nábytkom a nesú v sebe ducha slávneho módneho návrhára Gianniho Versaceho (†50).

Cena takého apartmánu sa začína na sume 4 milióny dirhamov (približne 920 000 eur) za dvojizbový apar­t­mán a môže stúpať až do astronomických výšok niekoľkých miliónov eur.

Luxusné bývanie si Dominika našla v daňovom raji. 15 fotografií v galérii Luxusné bývanie si Dominika našla v daňovom raji. Zdroj: Archív Luxusné bývanie si Dominika našla v daňovom raji. 15 fotografií v galérii Luxusné bývanie si Dominika našla v daňovom raji. Zdroj: Archív

VIDEO
© Život Publishing, a.s. Autorské práva
sú vyhradené a vykonáva ich prevádzkovateľ portálu.
Spravodajská licencia vyhradená.

Zobrazenie: mobil | klasické

Prihlásenie

Táto akcia vyžaduje prihlásenie. Chceš sa prihlásiť?

Áno Nie

×