Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Obývajú honosné rezidencie a zámky. Tieto Slovenky majú domy ako kráľovné!

30.12.2018 (50/2018) Megalomanské domy známych Slovákov sa rozlohou a prepychom pokojne vyrovnajú bývaniu hollywoodskych celebrít.
Obývajú honosné rezidencie a  zámky. Tieto Slovenky majú domy ako kráľovné!
15 fotografií v galérii
Daniela Hantuchová sa väčšinu svojho času zdržiava najmä v Taliansku. Za oddychom však...
Autor fotografie: Archív

Šikovný brat

Napriek tomu, že tenistka Daniela Hantuchová (35) žije prevažnú časť svojho života v rôznych krajinách sveta a najmä v Taliansku, kde si našla zámožného priateľa, keď sa vracia domov na Slovensko, zvykne zavítať aj do rodinného podniku svojho brata Igora. Ten totiž pred pár rokmi z chátrajúceho kaštieľa v maďarskom mestečku Ottevény vybudoval hotový raj na zemi.

Daniela Hantuchová 15 fotografií v galérii Daniela Hantuchová Zdroj: Getty Images

Záhrada v blízkosti Chateau Földváry je väčšia ako 5 futbalových ihrísk, v jazierku, ktoré je súčasťou komplexu, plávajú zlaté rybky, pri bazéne vás nápojom vítajú čašníci v bielych rukavičkách. Hotel s piatimi hviezdičkami sa okrem vysokých stropov pýši luxusným nábytkom a lustrami z roku 1920. Danielin brat ho rekonštruoval od roku 2004.

Luxusné miesto je veľmi obľúbené a vyhľadávané. Nehnuteľnosť zveľadil jej brat. 15 fotografií v galérii Luxusné miesto je veľmi obľúbené a vyhľadávané. Nehnuteľnosť zveľadil jej brat. Zdroj: Archív

„Keď sme kaštieľ začali zariaďovať, najskôr sme sa vrhli na reštauráciu. Chceli sme totiž prekvapiť Danielu a našu mamu, pretože ani jedna z nich nič netušila. Keď vošli, obe od úžasu onemeli. Mama tu nakoniec oslávila šesťdesiatku,“ povedal v minulosti spokojný majiteľ. Po rozsiahlej rekonštrukcii sa romantické hniezdočko rodiny Hantuchovcov zmenilo na nepoznanie.

Luxusné miesto je veľmi obľúbené a vyhľadávané. Nehnuteľnosť zveľadil jej brat. 15 fotografií v galérii Luxusné miesto je veľmi obľúbené a vyhľadávané. Nehnuteľnosť zveľadil jej brat. Zdroj: Archív

Okrem samotných majiteľov tu nachádza útočisko množstvo spokojných klientov. Tí sem cestujú za oddychom, prípadne za kvalitne usporiadanou svadbou či na pracovnú konferenciu. Keď to čas bývalej tenistke s najdlhšími nohami dovolí, chodieva sem veľmi rada aj ona. Veď spojením oddychu a návštevy milovanej rodiny zabije dve muchy jednou ranou.

VIDEO
© Život Publishing, a.s. Autorské práva
sú vyhradené a vykonáva ich prevádzkovateľ portálu.
Spravodajská licencia vyhradená.

Zobrazenie: mobil | klasické

Prihlásenie

Táto akcia vyžaduje prihlásenie. Chceš sa prihlásiť?

Áno Nie

×