Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Angelina Jolie a Brad Pitt sa po dvoch rokoch dohodli na opatrovníctve. Bradovi milióny nepomáhajú

20.12.2018 (49/2018) Dva roky trvajúca rozvodová vojna medzi najkrajším hereckým párom Hollywoodu sa blíži do úspešného konca. Rozídení manželia majú konečne jasno v tej najdôležitejšej veci.
Angelina Jolie a Brad Pitt sa po dvoch rokoch dohodli na opatrovníctve. Bradovi milióny nepomáhajú
4 fotografie v galérii
Angelina chcela deti do svojej výhradnej starostlivosti. Po dvoch rokoch v rozvodovom...
Autor fotografie: Getty Images

Keď v roku 2015 uviedla Angelina Jolie romantickú drámu Pri mori, v ktorej si druhýkrát zahrala po boku manžela Brada Pitta a celý film navyše režírovala, verní fanúšikovia ostali poriadne zaskočení. Namiesto akčnej krimi komédie sa na plátna kín dostal príbeh rozpadávajúceho sa manželstva, v ktorom sa obaja partneri chtiac-nechtiac ničia.

Pred premiérou do všetkých významných médií Angelina ako dobrá marketérka vytrúbila, že krátko po štyridsiatke čelí v pomerne mladom veku menopauze, no ani viaceré rozhovory na túto mimoriadne citlivú tému nepozdvihli čísla sledovanosti a sklamané reakcie fanúšikov na internete pribúdali.

Ak by v tom čase rozčarované publikum tušilo, že manželia na filmovom plátne stvárňujú seba samých a zmietajú sa v skutočných manželských problémoch balansujúc na hrane rozvodu, zvedavosť by do kinosál istotne pritiahla podstatne širšie obecenstvo.

So spomínaným filmom mala podnikavá hollywoodska kráska jasný cieľ, a síce snahu o záchranu dvanásťročného manželstva. Žiaľ, nepodarilo sa, preto koncom septembra 2016 obletela celý svet správa o nečakanom rozvode Pittovcov, zlé jazyky by povedali Joliovcov.

Ak sa však niekto nazdával, že dvojica sa rozumne dohodne a v tichosti pôjde od seba, hlboko sa mýlil.

Rok po tajnej svadbe sa rozviedli. Povráva sa, že vo vzťahu im to škrípalo už dlhodobo. 4 fotografie v galérii Rok po tajnej svadbe sa rozviedli. Povráva sa, že vo vzťahu im to škrípalo už dlhodobo. Zdroj: Getty Images

Šťastnejší?

Osočovanie, urážky, boj o deti a nemalé majetky spôsobili, že manželský pár ani po dvoch rokoch od avizovaného rozchodu nie je ešte stále rozvedený. Konflikty a stres sa navyše podpísali sa výzore oboch hercov. Z Angeliny je len kosť a koža. Pochudnutý a poriadne zostarnutý je tiež niekdajší sexsymbol Brad Pitt.

Jablkom sváru medzi nimi sú predovšetkým deti a otázka ich výchovy, na ktorú má každý z nich úplne iný názor. Po súdnych ťahaniciach však v prípade dvojice konečne svitá na lepšie časy. Koncom novembra právnička Angeliny, Samantha Bley DeJean, pre Entertainment Tonight uviedla, že sa konečne dohodli na tom najdôležitejšom.

„Na dohode o opatrovníctve sa obe strany už pred pár týždňami zhodli a podpísali ju pred sudcom,“ povedala zvedavým novinárom. Podľa zdroja z okolia dvojice Brad konečne dosiahol to, čo chcel.

„Angelina najskôr trvala na zverení detí do jej výhradnej starostlivosti a tvrdo za tým išla. Brad bol z toho nešťastný. Po dvoch rokoch doťahovania herečka napokon s dohodou, ktorá Bradovi zaručuje spoločnú fyzickú a zákonnú starostlivosť o deti, súhlasila.“

Na radosť je však ešte stále priskoro a s rozvodom Brangeliny, ako naznačujú informácie z posledných dní, to predsa len také jednoduché nebude. Bulvárny plátok The Blast prišiel so správou, že k striedavej starostlivosti rozdelenej 50 na 50 dôjde medzi rodičmi až postupne.

To v preklade znamená, že pokiaľ bude chcieť Brad vídať deti Maddoxa (17), Paxa (15), Zaharu (13), Shiloh (12) a dvojčatá Knoxa a Vivienne (10), musí sa podeliť o svoj nemalý majetok s Angelinou. Tá mu za to následne kontakt s ratolesťami „veľkoryso“ umožní.

Brad sa čoraz častejšie stretáva s Jennifer Anistonovou. 4 fotografie v galérii Brad sa čoraz častejšie stretáva s Jennifer Anistonovou. Zdroj: Shutterstock

Nový život

Fakt, že herečka ide tvrdo po peniazoch, naznačujú aj správy z augusta tohto leta. Angelina prostredníctvom súdu obvinila Brada, že od ich rozchodu nezaplatil na deti ani cent. Na hercovu obranu sa okamžite postavili jeho priatelia, ktorí, naopak, tvrdili, že v priebehu času poslal Brad svojim potomkom hneď niekoľko miliónov dolárov.

„Už od začiatku samotného odlúčenia Brad poslal Angeline na deti sumu 9 miliónov dolárov,“ upresnili zdroje z jeho najbližšieho okolia.

Podľa medializovaných informácií použila Angelina časť týchto peňazí na detských psychológov, cestovanie a bodyguardov. Hovorí sa, že takýmto osočovaním sa mu chce herečka pomstiť za jeho intenzívny kontakt so svojou predošlou ženou Jennifer Anistonovou (49).

Od rozchodu ho však médiá spájajú aj s inými známymi ženami. Údajne sa istý čas stretával s herečkou Siennou Millerovou (36) či Oscarom ocenenou Jennifer Lawrenceovou (28). Brad o svojom súkromí zaryto mlčí a doteraz žiaden nový vzťah nepotvrdil.

Hlavu v smútku zo samoty by však už nejaký čas nemala mať ani Angelina. Od leta sa špekuluje o tom, že sa zahľadela do sympatického herca Eda Skreina (35), s ktorým sa spoznala pri nakrúcaní pokračovania rozprávky Vládkyňa zla.

„Nedala sa prehliadať vzájomná príťažlivosť, ktorá medzi nimi panuje. Veci sa udiali veľmi rýchlo a obaja sú v tom až po uši,“ tvrdia svorne pre americké noviny viaceré zdroje zo štábu.

Herečka už údajne stihla nového partnera predstaviť aj svo­jim šiestim deťom. Britský herec pritom nie je vo filmovom svete žiadnym nováčikom. Zahral si vo filme Deadpool alebo v seriáli Game of Thrones. Potvrdením tohto vzťahu by jeho hviezda mohla v rámci filmového priemyslu vystreliť ešte omnoho vyššie.

Za Brada má údajne náhradu, Eda Skreina. 4 fotografie v galérii Za Brada má údajne náhradu, Eda Skreina. Zdroj: Shutterstock

VIDEO
© Život Publishing, a.s. Autorské práva
sú vyhradené a vykonáva ich prevádzkovateľ portálu.
Spravodajská licencia vyhradená.

Zobrazenie: mobil | klasické

Prihlásenie

Táto akcia vyžaduje prihlásenie. Chceš sa prihlásiť?

Áno Nie

×