Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Známe tváre investovali do nového zovňajšku peniaze aj čas: Takto sa zmenili!

16.12.2018 (49/2018) Nové zuby, foremnejšie telá či zmena účesu spôsobili, že z niektorých prominentov sa stali celkom iní ľudia.
Známe tváre investovali do nového zovňajšku peniaze aj čas: Takto sa zmenili!
16 fotografií v galérii
Niekoľko tisícová úprava chrupu jej úsmev výrazne zmenila.
Autor fotografie: RTVS

Záväzky zhodiť prebytočné kilogramy si ľudia zvyknú dávať ako novoročné predsavzatie. Vrcholového manažéra Juraja Lelkesa (67), manžela speváčky Sisy Lelkes Sklovskej (53), na radikálne chudnutie naštartovala fotografia jeho brucha naprataného do bielej košele, ktorá takmer praskla.

Po tom, ako sa inkriminovaná snímka dostala do novín, si povedal stačilo a rozhodol sa zhadzovať. Namiesto potenia krvi v posilňovni však obetoval jednu zo svojich najväčších pochúťok a tou bol čerstvý chlieb. Juraja Lelkesa k chudnutiu naštartovala táto fotografia. 16 fotografií v galérii Juraja Lelkesa k chudnutiu naštartovala táto fotografia. Zdroj: Matej Kalina

„Povedala som mu, že keď chce radikálne schudnúť, musí prestať jesť chlieb, ktorý tak veľmi zbožňuje a jedával ho veľa,“ povedala manželka Sisa na margo redukčnej procedúry, ktorú podstúpil.

Obmedzovanie sa napokon vyplatilo, pretože zo svojej pôvodnej váhy zhodil 12 kíl. Dnes bez problémov zapne obleky, ktoré mu boli v minulosti malé.

Manžel speváčky Sisy Lelkes Sklovskej je ľahší o 12 kíl. Prestal jesť chlieb a váha mu začala klesať. 16 fotografií v galérii Manžel speváčky Sisy Lelkes Sklovskej je ľahší o 12 kíl. Prestal jesť chlieb a váha mu začala klesať. Zdroj: Matej Jankovič

VIDEO
© Život Publishing, a.s. Autorské práva
sú vyhradené a vykonáva ich prevádzkovateľ portálu.
Spravodajská licencia vyhradená.

Zobrazenie: mobil | klasické

Prihlásenie

Táto akcia vyžaduje prihlásenie. Chceš sa prihlásiť?

Áno Nie

×