Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Kapitánka z relácie Milujem Slovensko priznala vzťah so známym hercom: Napísal jej 54 listov!

15.12.2018 (49/2018) Koučka z relácie Milujem Slovenskoje dnes šťastne vydatá dvojnásobnámamina. Svoju prvú lásku však prežila s hercom Slovenského národného divadla Milanom Ondríkom (38).
Kapitánka z relácie Milujem Slovensko priznala vzťah so známym hercom: Napísal jej 54 listov!
4 fotografie v galérii
Aj po rokoch majú spolu výborný vzťah. Obaja však majú vlastné rodiny.
Autor fotografie: Archív NMH

Keďže život Stanislavy Kašperovej sa nezmieta v žiadnych škandáloch, prednedávnom prekvapila svojím priznaním k vzťahu s televíznym a divadelným hercom Milanom Ondríkom. Urobila to verejne v popoludňajšej relácii Dámsky klub a svojou otvorenosťou zaskočila aj moderátorku Soňu Müllerovú (57).

Tá koučku relácie Milujem Slovensko „spovedala“ v rámci jednej z pravidelných rubrík obľúbeného magazínu s názvom Srdcovky.

Ide o formát, v ktorom známe tváre slovenského šoubiz­nisu predstavujú ľudí, predmety, miesta, ktoré im akýmkoľvek spôsobom prirástli k srdcu. Stanka Kašperová medzi viaceré svoje srdcové záležitosti zaradila aj zamilované listy od spomínaného herca.

„Dúfam, že teraz sa Milan Ondrík neurazí, ale on bol môj prvý priateľ,“ uviedla herečka s dôvetkom: „Mám dokonca zbierku jeho 54 listov.“

Po tomto vyjadrení moderátorka pátrala, či má pod slovom priateľ na mysli frajera.

„Áno, bol to môj frajer. On pochádza z Lieseka a bol vtedy rezbár, rezbárstvo vyštudoval na strednej umeleckej škole. V tom čase sme si písali. On mi písal listy, aj ja som mu písala listy, lebo to bolo ešte v móde,“ povedala držiac pri tom v rukách slušnú kôpku obálok so srdiečkami, ktoré obsahovali rôzne zamilované básne.

K prekvapivej informácii sa herečka priznala v priamom prenose Dámskeho klubu. 4 fotografie v galérii K prekvapivej informácii sa herečka priznala v priamom prenose Dámskeho klubu. Zdroj: RTVS

Šťastne vydatá

Slová, ktoré Milan svojej prvej láske prostredníctvom básní adresoval, v nej aj po rokoch vyvolávajú príjemné pocity. Dar písaného slova aj jeho herecké umenie Stanka doteraz obdivuje, hoci svoj život žije šťastne vydatá za vinára a someliéra Marka Kašpera (33). Tomu medzičasom navyše porodila 2 deti, Tomáša a Barboru.

„Milan je tiež otcom. Dokonca troch detí a je tiež manžel. So Zuzanou aktuálne žijú v Nitre,“ líči základné informácie z Ondríkovho súkromného života.

Napriek tomu, že ich tínedžerská láska sa neskončila pred oltárom, Stanka si zamilovanú korešpondenciu stále uchováva a opatruje ako krásnu spomienku na dávnu minulosť.

Nič viac v tom však netreba hľadať. Dvojnásobná mama žije spokojným životom v malom dome, ktorý si s manželom dali postaviť v blízkosti mesta Prešov práve preto, aby svoje deti mohli vychovávať na zdravšom vzduchu a v krajšom prostredí.

Okrem šťastia v súkromí sa jej darí i v pracovnej sfére. Jej hviezda začiatkom septembra vystrelila do verejného priestoru a zo dňa na deň sa stala známou najmä preto, že v zábavnej relácii Milujem Slovensko prevzala štafetu po Adele Vinczeovej (38).

Napriek prvotným rozpačitým reakciám divákov sa im Stanka postupne dostáva pod kožu a v úlohe koučky ju začína akceptovať a chváliť čoraz viac ľudí. Prízvukuje, že v tejto relácii je v prvom rade sama za seba.

„Táto práca mi dáva slobodu a možnosť stretávať známych ľudí, s ktorými sa môžem normálne rozprávať. Ľudia pred kamerou sú totiž často nejakým spôsobom glorifikovaní voči divákovi, ale sú to len obyčajní ľudia.

Keď sa spoznáme, teda ja mám tú česť ich spoznať, tak sa mi otvárajú človečensky. Pre mňa je pocta ich stretávať, stáť pred kamerou a prežívať s nimi ich emócie, zážitky, smútky, ich príbehy a spoločne niečo vytvárať,“ naráža na 7. sériu obľúbenej rodinnej relácie, ktorú už pred mesiacom stihli natočiť.

Milan Ondrík prežil so Stankou svoju prvú veľkú lásku. 4 fotografie v galérii Milan Ondrík prežil so Stankou svoju prvú veľkú lásku. Zdroj: Archív NMH

Myslí na druhých

Popri relácii Milujem Slovensko je Stanka zároveň vyťaženou herečkou Divadla Jonáša Záborského v Prešove. Manžel ju v tejto profesii maximálne podporuje a ona si ho za to nevie vynachváliť.

„Rád si so mnou posedí pri pohári vína a predebatuje to, čo sa cez deň stalo. Skrátka, podporujeme sa.“

K spokojnejšiemu životu jej prispieva ďalšia práca, ktorú radšej označuje ako svoje poslanie. Už 11 rokov totiž pracuje v rámci slovenských nemocníc ako certifikovaná zdravotná klaunka.

„Som sestrička Vydarená, charakter, ktorý som si sama vymyslela. Denne prichádzam do nemocníc na detskú onkológiu, neurológiu, psychiatriu alebo s kolegami vytvárame projekty pre decká, zdravotný personál, ktorý školíme, aby zlepšoval na týchto oddeleniach komunikáciu,“ vysvetľuje.

Pracovať s ťažko chorými ľuďmi, najmä deťmi, si vyžaduje veľkú dávku lásky a odvahy. Na túto prácu sa pravidelne pripravuje pomocou workshopov vo Viedni na medzinárodnej úrovni.

„To, čo ma naučila táto práca, alebo, lepšie povedané, poslanie v Červených nosoch, je tešiť sa z každého jedného momentu, pretože náš život je napísaný a nikdy nevieme, kedy sa skončí, práve preto, ľudia, naozaj, tešme sa!“ uzatvára herečka.

Zverejnila dokonca listy, ktoré si navzájom písali. 4 fotografie v galérii Zverejnila dokonca listy, ktoré si navzájom písali. Zdroj: RTVS


Ukážka jednej z básní:

Mojej prvej ozajstnej

Som ako v najkrajšom väzení, láska, keď som bez Teba,

Ty, tvoja krása celá a viac mi už netreba,

Až stretneme sa, opäť na lavičkách troch sedieť budeme,

No viacej nikdy, ale nikdy odtiaľ neodídeme,

Kiež by som mohol milovať ťa dennodenne,

Ešte viac Ti chcem darovať lásku zaľúbene.

Focus Media
VIDEO
© Život Publishing, a.s. Autorské práva
sú vyhradené a vykonáva ich prevádzkovateľ portálu.
Spravodajská licencia vyhradená.

Zobrazenie: mobil | klasické

Prihlásenie

Táto akcia vyžaduje prihlásenie. Chceš sa prihlásiť?

Áno Nie

×