Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Aféry, boj o deti a o majetky: Drsné rozvody, ktoré v roku 2018 otriasli slovenským šoubiznisom!

09.12.2018 (48/2018) Škrípanie vo vzťahu sa ani tento rok nevyhli viaceré prominentné páry. Problémy narástli do takých rozmerov, až sa rozhodli dať si zbohom.
Aféry, boj o deti a o majetky: Drsné rozvody, ktoré v roku 2018 otriasli slovenským šoubiznisom!
14 fotografií v galérii
Jeden z najznámejších slovenských párov sa po prvýkrát predstavil vlani vo februári...
Autor fotografie: Telekom

Začiatkom novembra šokovala širokú verejnosť správa o tom, že obľúbený zabávač Juraj „Šoko“ Tabaček (39) sa po sedemnástich rokoch manželstva rozvádza. Paradoxne sa to stalo v jeho najprajnejšom pracovnom období. Tabaček je totiž pravidelnou súčasťou najsledovanejších programov v rámci verejnoprávnej a dvoch súkromných televízií.

Napriek tomu, že o prácu, za ktorou musí pravidelne cestovať zo Žiliny do Bratislavy, nemá núdzu, doma na neho okrem manželky Klaudie (39) nedočkavo čakajú dve deti Jakub (7) a Adelka (3). Vo viacerých rozhovoroch komik priznal, že sú pre neho chvíle strávené s rodinou vzácne, a tak trošku si ich v rámci svojho pracovného času musí vybojovať.

Juraj verí, že manželstvo ešte zachráni. Momentálne je veľmi vyťažený. Od septembraúčinkujú spolu s herečkou Stanislavou Kašperovou ako kapitáni v šou Milujem Slovensko. 14 fotografií v galérii Juraj verí, že manželstvo ešte zachráni. Momentálne je veľmi vyťažený. Od septembraúčinkujú spolu s herečkou Stanislavou Kašperovou ako kapitáni v šou Milujem Slovensko. Zdroj: Archív

„S rodinou sa snažím byť čo najviac a čo najčastejšie. Neviem poskytnúť úplne štandardné časy, ale chránim si víkendy, aby som mohol byť s deťmi. Tešia sa a vedia, že keď som doma, bude nejaká aktivita a budem sa im venovať,“ uviedol pre istý magazín.

Nedostatok chvíľ, ktoré Tabaček za posledné roky trávil so svojou rodinou, vyprovokovali Klaudiu, aby podala žiadosť o rozvod. Juraj priznal, že tento krok bol z manželkinej strany spôsob, ako mu otvoriť oči.

„Momentálne sme v zmierovacom procese,“ vyjadril sa dúfajúc, že turbulentnú životnú kapitolu sa im spoločne podarí prekonať a k rozvodu napokon nedôjde.

Manželka Klaudia podala žiadosť o rozvod, aby mu otvorila oči. 14 fotografií v galérii Manželka Klaudia podala žiadosť o rozvod, aby mu otvorila oči. Zdroj: Instagram

Focus Media
VIDEO
© Život Publishing, a.s. Autorské práva
sú vyhradené a vykonáva ich prevádzkovateľ portálu.
Spravodajská licencia vyhradená.

Zobrazenie: mobil | klasické

Prihlásenie

Táto akcia vyžaduje prihlásenie. Chceš sa prihlásiť?

Áno Nie

×