Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Vedeli o sebe všetko, aj keď neboli spolu. Je sila mysle iba mýtus?

21.01.2019 (39/2018) Puto medzi nami je také silné, že dokážeme viac než bežní smrteľníci. Napájame sa na seba silou mysle...
Vedeli o sebe všetko, aj keď neboli spolu. Je sila mysle iba mýtus?
1 fotografia v galérii
Ilustračná snímka
Autor fotografie: Shutterstock

Stretla som spriaznenú dušu. Nikdy som ničomu takému neverila. Hneď od prvého okamihu som však vedela, že tento muž je iný. Stačil mi jeden pohľad, aby mi celé telo zaplavila láska a puto. Cítila som silu niečoho nadpozemského. Vedela som, že už niet cesty späť. Vytvorili sme pár a začali žiť svoje životy spoločne. Boli sme šťastní a dopĺňali sa ako jin a jang.

Začalo sa to nevinne. Raz som sa spontánne rozhodla navštíviť moju starú mamu v neďalekej dedine. Zazvonil mi telefón, bol to môj drahý. Vraj prečo som nešla domov a rozhodla sa ísť mimo mesta. Nechápala som, odkiaľ to vie a hneď som sa ho spýtala, či ma sleduje. To bolo jediné, čo mi napadlo. Vraj nie, ide o niečo vznešenejšie a krajšie a rozpovie mi to, keď sa vrátim. Na jeho vysvetlenie som bola veľmi zvedavá.

Vraj sa vie na mňa napojiť a vidí, kde som. Chcela som dôkaz! Poprosila som ho, nech mi miesto, kde so mnou ešte nikdy nebol, opíše. Opis bol presný vrátane zeleného koberca, dvoch modranských tanierov na stene či praskajúceho starého kozuba. Od toho dňa ma učil, ako sa môžem napojiť aj ja naňho. Puto medzi nami bolo obrovské. Netrvalo dlho a dokázala som to.

Stačilo zavrieť oči, myslieť naňho, spojiť sa s jeho dušou a už bol predo mnou jeho obraz. Spravili sme si z toho hru. Zakaždým, keď sa jeden z nás na toho druhého napojil, napísal na papier miesto, na ktorom ten druhý bol a čas, kedy sa tam nachádzal. Nejeden večer sme sa na tom nasmiali. Takmer vždy to bolo do bodky presné. Je krásne mať pri sebe niekoho, pri kom viem, že sa nemusím báť. Keby som sa domov nevrátila, nájde ma aj na kraji sveta.

Focus Media
VIDEO
© Život Publishing, a.s. Autorské práva
sú vyhradené a vykonáva ich prevádzkovateľ portálu.
Spravodajská licencia vyhradená.

Zobrazenie: mobil | klasické

Prihlásenie

Táto akcia vyžaduje prihlásenie. Chceš sa prihlásiť?

Áno Nie

×