Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Sú späť! Najúspešnejšia dievčenská skupina ohlásila návrat na pódia

06.11.2018 Keď v roku 1996 vyšiel ich debutový singel Wannabe, svet zachvátil ošiaľ. A pokračoval...
Sú späť! Najúspešnejšia dievčenská skupina ohlásila návrat na pódia
2 fotografie v galérii
Spice Girls - každá z piatich členiek mala vlastný módny štýl, každá ovplyvňovala milióny...
Autor fotografie: Northfoto

Keď v roku 2007 oznámili po siedmych rokoch návrat, lístky na londýnsky koncert sa predali za 38 sekúnd. Keď sa v roku 2012 objavili na záverečnej ceremónii Letných olympijských hier v Londýne, za jednu minútu sa na twitteri objavilo 116 000 príspevkov o ich vystúpení. Slušné. Spice Girls sú v roku 2018 späť!

Najúspešnejšia dievčenská skupina prekvapila fanúšikov nečakaným oznámením o chystanom návrate na koncertné pódiá Skupina plánuje po rokoch svetové turné, kde zrejme zaznie nejeden legendárny hit. Má to iba jeden háčik. Posch Spice alias Victoria Beckham sa kvôli pracovným povinnostiam veľkolepého návratu nezúčastní.

„Byť súčasťou Spice Girls bola ohromne dôležitá súčasť môjho života a mojím dievčatám v návrate na turné prajem veľmi veľa lásky a zábavy, viem, že predstavia úžasnú šou a že starí i noví fantastickí fanúšikovia prežijú úchvatný čas!“ reagovala Victoria, ktorú plne zamestnáva podnikanie v niekoľko miliónovom biznise s jej vlastnou módnou značkou.

Zľava hore: Baby Spice -  Emma Bunton, Scary Spice - Melanie Brown, Ginger Spice - Geri Horner, pod ňou Posch Spice - Victoria Beckham a Sporty Spice - Melanie Chisholm. 2 fotografie v galérii Zľava hore: Baby Spice - Emma Bunton, Scary Spice - Melanie Brown, Ginger Spice - Geri Horner, pod ňou Posch Spice - Victoria Beckham a Sporty Spice - Melanie Chisholm. Zdroj: Northfoto

Melanie Brown, Emma Bunton, Geri Horner a Melanie Chisholm si preto na pomoc privzali anglickú 29-ročnú speváčku Jess Glynne. Skupina "odpáli" šnúru 1. júna 2019 koncertom na Etihad Stadium v anglickom Manchesteri, bude pokračovať v Coventry, Sunderlande, Edinburghu a Bristole a záverečnú šou predstaví vo Wembley stadium v Londýne.

Do zahájenia prvého koncertu zostáva ešte veľa času, a preto štvorica speváčok nestráca nádej a verí, že aj piata originálna členka sa k nim aspoň v niektorom z koncertov pripojí. „Svoju účasť naisto potvrdili len štyri z nás, ale Vic by sa snáď v niektorých momentoch mohla k nám pripojiť. Bola by to škoda, ak by tak neurobila," vyjadrila sa v televíznej relácii Mel B. Súhlasíme, rozhodne by bola!

VIDEO
© Život Publishing, a.s. Autorské práva
sú vyhradené a vykonáva ich prevádzkovateľ portálu.
Spravodajská licencia vyhradená.

Zobrazenie: mobil | klasické

Prihlásenie

Táto akcia vyžaduje prihlásenie. Chceš sa prihlásiť?

Áno Nie

×