Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Po smrti otca začala jazdiť na jeho aute. To, čo sa s autom dialo, má iba jedno vysvetlenie!

24.10.2018 (27/2018) Dnes sa na techniku spoliehame viac ako kedysi. Je všade okolo nás a my jej veríme. Čo ak ju však vedie niečo, čo nepatrí do technologického sveta?
Po smrti otca začala jazdiť na jeho aute. To, čo sa s autom dialo, má iba jedno vysvetlenie!
1 fotografia v galérii
Ilustračná snímka
Autor fotografie: Shutterstock

Po smrti môjho otca som mala veľké prianie. Túžila som po jeho aute. Bolo to jeho dieťa, ktoré miloval. Pravidelne sa oň staral, rozoberal ho, skladal, umýval... Ten automobil bol jeho láska. Mať ho pri sebe a používať ho bolo pre mňa rovnaké, ako keby kus otca zostával stále so mnou.

Raz popoludní som vychádzala z garáže nášho rodinného domu. Parkovacie senzory začali pípať ako divé. Vystúpila som a zistila, že som neodložila fúrik. Dala som ho na miesto a sadla si opäť za volant. Senzory ma však neustále upozorňovali, že za autom niečo je. Bola som sa tam pozrieť viackrát, nič tam však nebolo. Nakoniec som to vzdala, vypla motor a šla do domu, aby som zavolala do autoservisu. Vtom som zbadala, že som nechala zapnutú rúru. Ešteže som sa vrátila, povedala som si. Neskôr som nasadla do auta, že ho odveziem do servisu. Parkovacie senzory však už fungovali tak, ako mali. Auto som nechala aj tak skontrolovať a vraj bolo všetko v poriadku.

O niekoľko dní neskôr som s ním mala opäť problém. Odchádzala som z nákupného centra, sadla som si za volant a opäť začula neutíchajúce pípanie. Za mnou však nič nebolo, nerozumela som, na čo senzory reagujú. Rozhodla som sa opäť zavolať do servisu. Zohla som sa, aby som si vzala kabelku a vybrala z nej mobil, no zistila som, že ju nemám. Zabudla som ju v nákupnom centre. Vrátila som sa tak rýchlo, že som ju ešte, zrejme aj napodiv, našla.

Keď začali bez prestávky pípať senzory opäť, začala som mať pocit, že je pri mne môj otec a stále ma ochraňuje pred zlým. Prečkala som v aute, kým sa neupokoja. Tentoraz po chvíli stíchli. Vyšla som z garáže a zbadala som, že na ceste sa práve stala dopravná nehoda. Keby som bola vyšla o pár sekúnd skôr... Ďakujem, ocko, že si stále pri mne a staráš sa o mňa!

 

Aby s obezitou nečelila udiveným pohľadom, do práce chodila skoro ráno a vracala sa za tmy. „Zažívam zázrak,“ hovorí dnes
Bude Archie odvážny po matke a otcovi? Jeden detail na dieťati Harry a Meghan šikovne skryli!
Grilovacia sezóna je tu: Ak si nechcete „zarobiť“ na zdravotné ťažkosti, na toto si dajte pozor!

VIDEO
© Život Publishing, a.s. Autorské práva
sú vyhradené a vykonáva ich prevádzkovateľ portálu.
Spravodajská licencia vyhradená.

Zobrazenie: mobil | klasické

Prihlásenie

Táto akcia vyžaduje prihlásenie. Chceš sa prihlásiť?

Áno Nie

×