Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Herečka Gwyneth Paltrow žiari šťastím: Takémuto fešákovi povedala „áno“!

07.10.2018 (40/2018) Úspešná herečka a podnikateľka Gwyneth Paltrow (46) prekvapila fanúšikov nečakanou, ale radostnou správou: „Vydala som sa!“
Herečka Gwyneth Paltrow žiari šťastím: Takémuto fešákovi povedala „áno“!
5 fotografií v galérii
Gwyneth Paltrow žiari šťastím. Darí sa jej v herectve, podnikaní a opäť aj v súkromí.
Autor fotografie: Getty Images

V súvislosti so svetovo známymi celebritami akosi nadobúdame pocit, že o ich životoch vieme absolútne všetko. Avšak svet sa zrejme dozvie iba toľko, koľko samotné hviezdy povolia. Mnohé celebrity navyše v posledných rokoch nastavujú nový trend a svoje súkromie si strážia oveľa viac. Plavovlasá Gwyneth nie je výnimkou.

Málokto tušil, že herečku čakajú chvíle pred oltárom. Hoci s americkým režisérom a producentom Bradom Falchukom (47), ktorý má na svedomí úspešné americké televízne seriály Glee či American Horror Story, randila už od roku 2014, prvýkrát sa o ich vzťahu verejne zmienila len na začiatku tohto. Iskra medzi dvojicou zrejme preskočila na natáčaní spomínaného seriálu Glee, kde sa dvojica stretla prvýkrát.

„Uprostred života som sa pokúsila prijať, aká komplexná dokáže byť láska. Rozhodla som sa dať tomu znova šancu,“ priznala v januári herečka. „Nielen preto, že verím, že som našla muža, s ktorým sme si súdení, ale pretože som prijala možnosti, ktoré obohacujú dušu a menia zaužívané pravidlá, čo je možné práve vďaka dôvere a intímnosti,“ nešetrila láskavými slovami.

Novinku ohlásili cez sociálnu sieť. 5 fotografií v galérii Novinku ohlásili cez sociálnu sieť. Zdroj: Instagram

V prípade oboch filmových hviezd ide o druhé manželstvo, zrejme preto sa rozhodli, že z toho nebudú robiť žiadnu vedu. Dvojica si povedala áno len v kruhu najbližších v Hamptons na newyorskom Long Islande.

Medzi pozvanými nechýbali herec Robert Downey Jr., s ktorým si Paltrow zahrala v sérii Iron Man, režisér Steven Spielberg či Cameron Diaz s manželom.

Rozvod, hádky, zmierenie

Hollywoodska hviezda, ktorú za herecký talent ocenili prestížnym Oscarom i Zlatým glóbusom – obe ceny získala za hlavnú úlohu vo filme Zamilovaný Shakespeare –, pritom ešte dva roky dozadu o svadobných zvonoch nechcela ani počuť.

Dôvodom bol rozvod s prvým manželom, spevákom skupiny Coldplay, Chrisom Martinom. Podpisy rozvodových papierov v roku 2016 dali po trinástich rokoch ich manželstvu definitívnu bodku, predrozvodovú fázu však sprevádzali rovnaké vášne, ktorými si prechádzajú páry po celom svete.

Speváka bolo takmer ihneď po oznámení rozchodu vídať s novou plavovlasou známosťou, a akoby toho nebolo málo, radostne okolo seba rozprával, ako rozchod s Gwyneth dal jeho životu nový rozmer a má oveľa viac času sám na seba. Preto sa nikto nečudoval, keď herečka o ďalšej známosti neuvažovala.

„Som dosť zaneprázdnená, takže sa do týchto vecí veľmi nezapájam. Mám pred sebou naozaj veľa práce, zaoberám sa tým, aby som ju vyriešila,“ odbíjala akékoľvek narážky na nový vzťah.

S Bradom Falchukom sa spoznali na natáčaní seriálu. Po štyroch rokoch sa vzali. 5 fotografií v galérii S Bradom Falchukom sa spoznali na natáčaní seriálu. Po štyroch rokoch sa vzali. Zdroj: Instagram

Netrvalo však dlho a vďaka svojim dvom deťom, dcére Apple (14) a synovi Mosesovi (12), našli opäť spoločnú reč.

„Keď sme si povedali, že v prvom rade ideme brať ohľad na naše deti, mysleli sme to vážne. A ak chcete brať ohľad na deti, prečo by som pred nimi manžela zhadzovala? Takže sme sa naozaj snažili o to, aby sme všetky naše spory nechali vždy pred dverami a sústredila som sa na všetky dôvody, prečo ho mám rada, že je ako môj brat a navždy mojou rodinou,“ vysvetľovala neskôr zmierlivo.

Z herečky podnikateľka

Zrejme v rámci psychického detoxu sa oscarová hviezda v rozvodovom období načas stiahla z filmových štúdií. O žiadnu dovolenku nešlo, chcela sa intenzívnejšie venovať svojmu vlastnému biznisu.

V roku 2008 založila internetový lifestylový magazín Goop, ktorý čitateľom prináša rady ohľadom zdravého životného štýlu. Niekedy až príliš odvážne.

Goop sa nebojí ani intímnych tém a práve tie sa nedávno stali kameňom úrazu. Za odvážne vyhlásenia, že vďaka ich vaginálnemu vajíčku s kvetinovou esenciou sa žena zbaví menštruačných bolestí či dokonca depresií, musí spoločnosť zaplatiť pokutu 145 000 dolárov, približne 125 000 eur.

Nuž, ani v prípade Gwyneth Paltrow sa nepodložené vedecké tvrdenia netolerujú.

Za speváka Chrisa Martina bola vydatá 13 rokov. 5 fotografií v galérii Za speváka Chrisa Martina bola vydatá 13 rokov. Zdroj: Getty Images

VIDEO
© Život Publishing, a.s. Autorské práva
sú vyhradené a vykonáva ich prevádzkovateľ portálu.
Spravodajská licencia vyhradená.

Zobrazenie: mobil | klasické

Prihlásenie

Táto akcia vyžaduje prihlásenie. Chceš sa prihlásiť?

Áno Nie

×