Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Matka prosila dcéru, aby dospievajúceho vnuka nepustila do zahraničia: Prišla zdrvujúca správa!

27.11.2018 (34/2018) Mama roky nosila v sebe smutnú predpoveď a tajila ju. Až po pohrebe nám povedala pravdu.
Matka prosila dcéru, aby dospievajúceho vnuka nepustila do zahraničia: Prišla zdrvujúca správa!
1 fotografia v galérii
Ilustračná snímka
Autor fotografie: Shutterstock

Keď sa mi narodil Marek, šťastne sa tvárila mužova aj moja rodina. V oboch to bol prvorodený vnuk. A zdalo sa, že vydarený a životaschopný. Od malička bol šikovný a škôlkarské rečňovanky priam rapotal. Ani v škole nemal problém, bol zručný, manžel ho preto zapájal do prác okolo domu. Vraj sa mu to raz zíde. Moja mama ho milovala, ako keby to bol jej syn. Raz spravila niečo, čo som sa dozvedela až po rokoch.

Prihlásila sa na zájazd, v programe ktorého bola aj zastávka v Hrozenkove. Tam kdesi, na slovensko-českom pomedzí, sa pred rokmi niektoré ženy zaoberali čiernou mágiou, no vedeli aj vykladať osud. Mama to využila a dozvedela sa o sebe dosť pozitívneho. Potom ukázala veštkyni Markovu fotografiu z birmovky a spýtala sa na jeho osud. Pani dlho váhala, no napokon to z nej vyšlo. Čo, to si mama dlho nechala iba pre seba.

Zo syna vyrástol pekný mladý muž. Zmaturoval, prijali ho na vysokú školu a tešil sa na nový život. Spolu s kamarátmi si naplánoval prázdniny v zahraničí. Bude pomáhať v reštaurácii a zdokonalí sa v jazyku. Mama ma prosila, aby som ho nikam nepustila. Každý deň k nám chodila a prehovárala ma. Chcela dať Markovi svoje úspory, len aby nikam necestoval. Lenže zastavte osemnásťročného chalana, ktorý sa teší na niečo nové!

Marek naozaj začal robiť v dohodnutej reštaurácii. No chcel si viac zarobiť a zlanárili ho na stavbu akejsi horskej cesty. A tam sa to stalo. Pri jednom odstrele ho zasiahla skala do hlavy tak nešťastne, že hoci mal prilbu, zomrel. Až po pohrebe sa mi mama zverila. Tá veštkyňa pred rokmi jej povedala, že chlapec sa svadby nedožije a veľmi skoro tragicky zomrie. Splnilo sa to.

 

Základnú školu v tejto obci vyhľadávajú rodičia z celého Slovenska
Rebierka na jablkách
Koberce slovenskej dizajnérky uchvátili šejkov. Po stretnutí s kráľovskou rodinou mieri do Emirátov!

VIDEO
© Život Publishing, a.s. Autorské práva
sú vyhradené a vykonáva ich prevádzkovateľ portálu.
Spravodajská licencia vyhradená.

Zobrazenie: mobil | klasické

Prihlásenie

Táto akcia vyžaduje prihlásenie. Chceš sa prihlásiť?

Áno Nie

×