Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Upokojovala syna, že v detskej izbe nemôže vidieť žiadneho chlapca. Po slovách liečiteľky sa zhrozila

12.10.2018 (26/2018) Vystrašený Adam pribehol do kuchyne a kričal, že v izbe je strašidlo. Išli sme tam hneď spolu, ale nič tam nebolo.
Upokojovala syna, že v detskej izbe nemôže vidieť žiadneho chlapca. Po slovách liečiteľky sa zhrozila
1 fotografia v galérii
Ilustračná snímka
Autor fotografie: Shutterstock

Bol z toho zmätený. Chvíľu som ho mojkala a ubezpečovala, že v byte sme len my dvaja a potom som sa vypytovala, čo to vlastne videl. Asi mu zapracovala fantázia, pomyslela som si, keď rozprával, že na závese videl malého chlapca. No aj tak som vyskúšala lampy, ktoré by mohli vrhnúť tieň do rohu za stolíkom, na ktorom sa hral, ale žiadna nič také nevytvorila. Adam však tvrdil, že na závese v rohu izby bola nejaká postava, akoby malý chlapec. Ukázala sa, on sa naľakal a utekal za mnou. Uzavreli sme to tak, že sa mu čosi zazdalo. Asi o týždeň sa to zopakovalo. Adam ma zavolal do izby, ukazoval na záves, no nič som tam nevidela.

Po ďalšom ataku som už spozornela. Začala som sa báť, či to nie sú príznaky nejakej choroby. Nerada by som o syna prišla. Veď pred piatimi rokmi mi náhle zomrel môj prvorodený syn Jurko. Zdravé, pekné dieťa, nemal ani polroka. Príčinou bol SIDS – Syndróm náhleho úmrtia dojčiat. Vtedy som už bola tehotná s Adamom. A teraz sa ho zrejme chytá nejaká choroba. Začala som panikáriť a hľadala pomoc. Aj u liečiteľov.

Jedna liečiteľka mi povedala, že tá postavička, ktorú syn vidí, môže byť jeho nebohý brat. Pokrútila som hlavou. V čase kozmických letov mi taká informácia skrátka nesedela. No ona tvrdila, že tá možnosť tu je. Po smrti totiž každý zosnulý potrebuje istý čas na to, aby sa zorientoval. Niekedy to trvá aj roky a vyhľadáva miesta, kde mu bolo dobre. Navrhla mi pomodliť sa a ešte aj poprosiť kňaza o modlitbu. Poslúchla som. Adam je spokojný. „Strašidlo“ sa mu už neukazuje. A keďže som neveriaca, neviem, či vôbec bolo, alebo sa mám ešte raz poďakovať kňazovi...

 

Hovorili o ňom, že hľadá smrť. James Dean bol pre mladých idolom, no vo svojom svete bol stratený
Karamelová bábovka
Svitá im na lepšie časy? Cinkota a Vajdová sa po dramatickom období chytili novej šance!

VIDEO
© Život Publishing, a.s. Autorské práva
sú vyhradené a vykonáva ich prevádzkovateľ portálu.
Spravodajská licencia vyhradená.

Zobrazenie: mobil | klasické

Prihlásenie

Táto akcia vyžaduje prihlásenie. Chceš sa prihlásiť?

Áno Nie

×