Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Dve osoby v jednom človeku? Kamarátku poznala roky, zrazu sa zmenila na niekoho iného!

22.10.2018 (27/2018) Príbeh, ktorý vám vyrozprávam, som priamo nezažila. Stal sa však mojej dobrej priateľke Diane. Alebo Gerde?
Dve osoby v jednom človeku? Kamarátku poznala roky, zrazu sa zmenila na niekoho iného!
1 fotografia v galérii
Ilustračná snímka
Autor fotografie: Shutterstock

Diana má submisívnu povahu. Nikdy sa navonok neprejavuje. Je to dobráčisko. Nikdy by nikomu ani vláska na hlave neskrivila. Ľúbi všetkých naokolo a pomáha, komu môže.

Asi pred dvoma rokmi sa zamilovala. Jej priateľ pôsobil milo a priateľsky. Neskôr sa však ukázalo, že nebol až taký nevinný, ako sa na prvý pohľad zdalo. Začalo sa to nenápadne. Pohádali sa a vulgárne jej nadával. Na druhý deň mi plakala na ramene. Nerozumela, prečo sa to stalo. Bola z toho nešťastná, mala ho predsa rada. Incidenty sa však nielen opakovali, ale aj stupňovali. Diana bola ústupčivá a dobrá. Nikdy mu jeho výkriky a nadávky neopätovala. Jemu to iba dodávalo silu a pokračoval vo svojom víťaznom ťažení. Už padali aj facky.

Po dlhých rozhovoroch so mnou sa rozhodla tento vzťah ukončiť. Bolelo ju to, no uvedomovala si, že nejde správnym smerom. Odsťahovala sa. Asi o dva dni neskôr sme sedeli v obývačke a pili víno. Zrazu sa rozleteli dvere a do môjho bytu sa vovalil jej vlastne už bývalý priateľ. Všetko sa zomlelo rýchlo. Bol agresívny a napadol ju. V tom okamihu sa však v Diane niečo zlomilo. Postavila sa mu. To, čo som videla, nebola ona. Mala iné oči, iný výraz v tvári, iný hlas a nazývala samú seba Gerda. Svoj boj vyhrala a hneď po ňom odpadla. Ráno bola prekvapená zo škrabancov, ktoré na sebe našla. Nič si nepamätala.

Neskôr jej rodičia priznali, že už od detstva sa vo vyhrotených situáciách ukazuje jej druhé ja. Ja, ktoré chráni krehkú a submisívnu Dianu. Druhé ja sa vždy nazýva Gerdou, Diana však o ňom nič nevie. Nikdy si nič nepamätá. Jedno je však isté, Gerda ju zachraňuje!

 

Aby s obezitou nečelila udiveným pohľadom, do práce chodila skoro ráno a vracala sa za tmy. „Zažívam zázrak,“ hovorí dnes
Bude Archie odvážny po matke a otcovi? Jeden detail na dieťati Harry a Meghan šikovne skryli!
Grilovacia sezóna je tu: Ak si nechcete „zarobiť“ na zdravotné ťažkosti, na toto si dajte pozor!

VIDEO
© Život Publishing, a.s. Autorské práva
sú vyhradené a vykonáva ich prevádzkovateľ portálu.
Spravodajská licencia vyhradená.

Zobrazenie: mobil | klasické

Prihlásenie

Táto akcia vyžaduje prihlásenie. Chceš sa prihlásiť?

Áno Nie

×