Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

V pivnici prežila hororové sekundy: Po záchrane zistila, kto bol tieň, kvôli ktorému sa nevedela pohnúť!

08.08.2018 (31/2018) Mala som taký strach, že som sa nedokázala pohnúť. Dokázala som len zavrieť oči a dúfať, že prežijem!
V pivnici prežila hororové sekundy: Po záchrane zistila, kto bol tieň, kvôli ktorému sa nevedela pohnúť!
1 fotografia v galérii
Ilustračná snímka
Autor fotografie: Shutterstock

Začalo sa to nevinne. Piekla som koláč. Chcela som do neho pridať kompót, a tak som šla do pivnice. Keď som sa poň načahovala v poličke, zabuchli sa za mnou dvere a vtedy sa to všetko začalo...

Skúšala som ich otvoriť, no nešlo to. Nech som mykala s kľučkou akokoľvek, nevedela som s nimi pohnúť. Doma som bola sama, vedela som, že búchať na dvere je zbytočné. Manžel sa mal vrátiť z práce až o dve hodiny. Povedala som si teda, že počkám. Ako som tak sedela pri dverách a čakala, v kúte som niečo zbadala. Vyzeralo to ako tieň postavy, ktorý bez pohnutia hľadí na mňa. Od strachu som sa nevedela ani pohnúť. Pritisla som sa k dverám. Chcela som opäť pootočiť kľučku a skúsiť ich otvoriť. Strach ma však úplne znehybnil.

Odrazu som začula niekoho v dome. Bolo mi jasné, že to nemôže byť manžel. Isto by ma pozdravil pri vstupe do domu a volal moje meno, kým by ma našiel. Tieto kroky boli pomalé a tiché, akoby niekoho hľadali. Nevládala som, nevedela som, či chcem ísť von od strašidelného tieňa, alebo radšej ostanem s ním a nedozviem sa, kto sa prechádza po našom dome. Zavrela som oči a snažila sa zhlboka dýchať. Môj strach prehlušili výstrely a výkriky. Počula som hlasy policajtov ako kričia: „Ruky hore!“ Po chvíli všetko utíchlo.

Pivničné dvere sa otvorili. Opierala som sa o ne, a tak som s rachotom dopadla na dlážku. Policajti to počuli a pribehli ku mne. Z väzenia utiekol kriminálnik, ktorý znásilňoval ženy. Mala som šťastie, že ma nenašiel. Suseda videla, ako sa zakráda okolo nášho domu a zalarmovala políciu. Náš nezvaný hosť teda šiel za mreže, kam patrí. Uvedomila som si, že tieň v našej pivnici nebol nikto iný ako môj záchranca. Dvere sa otvorili, až keď bol náš dom opäť bezpečný.

 

Má takmer 80, visí na skale s vŕtačkou a robí pre deti turistickú cestu. Za vlastné
Špenátová polievka s haluškami
Týranie sviečkami, pichanie ihlicami: Bátorička mala najviac obetí umučiť v Sárvári, Maďari ju za vrahyňu nemajú

VIDEO
© Život Publishing, a.s. Autorské práva
sú vyhradené a vykonáva ich prevádzkovateľ portálu.
Spravodajská licencia vyhradená.

Zobrazenie: mobil | klasické

Prihlásenie

Táto akcia vyžaduje prihlásenie. Chceš sa prihlásiť?

Áno Nie

×