Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Muž ma zrejme iba využil, aby nahneval bývalú: cítim sa zneužitá a odhodená

18.04.2018 (12/2018) Zamilovať sa do niekoho je lepšia a úprimnejšia cesta ako nejsť do vzťahov pre strach z prípadného zranenia.
Muž ma zrejme iba využil, aby nahneval bývalú: cítim sa zneužitá a odhodená
1 fotografia v galérii
Ilustračná snímka
Autor fotografie: Shuttestock

Po dlhom čase som sa zamilovala. Na prvý pohľad vyzeral ako normálny zrelý chlap, ktorý si chce nájsť partnerku. No sklamala som sa. Predo mnou sa tváril, že ma miluje, dostal ma do postele a postupne sa dozvedám, že len chcel ukázať svojej bývalej, že niekoho má. Už rozumiem, prečo sa so mnou chcel stále fotiť na facebook, instagram a kade-tade. Len ma použil, zneužil a odhodil. Ako som mohla byť taká hlúpa a veriť mu? To sa všetci chlapi vedia tak dokonale pretvarovať? Najviac ma mrzí, že ma zoznámil ako svoju partnerku so svojimi deťmi. Tých mi je ľúto. Musia v tom mať chaos.

Zuzana

Radí psychologička Mgr. Hana Bednaříková

Z vášho mailu mi nie je jasné, či sa s vami tento váš priateľ rozišiel, alebo ste sa dozvedeli nejaké skutočnosti o ňom, alebo už o vzťah neprejavuje záujem? Máte to overené uňho? Lebo ak vás dokonca zoznámil so svojimi deťmi, to je už vážnejší krok, aspoň v určitej fáze vzťahu to zrejme cítil ako dôležitý vzťah. Čo sa stalo, že sa to zmenilo?

V každom prípade neľutujte, že ste dokázali otvoriť svoje srdce a zamilovať sa. Je to prejav úprimnosti a otvorenosti životu. Aj keď to teraz bolí, raz sa z toho vaše srdce vylieči. Je to lepšia a úprimnejšia cesta ako nejsť do vzťahov pre strach z prípadného zranenia.


Svoje otázky psychologičke Mgr. Hane Bednaŕíkovej môžete posielať na e-mailovú adresu odbornici@zivot.sk 

 

Má takmer 80, visí na skale s vŕtačkou a robí pre deti turistickú cestu. Za vlastné
Špenátová polievka s haluškami
Týranie sviečkami, pichanie ihlicami: Bátorička mala najviac obetí umučiť v Sárvári, Maďari ju za vrahyňu nemajú

Odoslaním mailu potvrdzujem, že som oprávnený šíriť pripojené informácie, a že ich zverejnením nebudú porušené žiadne osobné či majetkové ani iné práva tretích strán. Spoločnosť Život Publishing, a.s. spracúva osobné údaje v súlade s platnými právnymi predpismi. Viac informácií nájdete na webstránke http://www.newsandmedia.sk/gdpr.

VIDEO
© Život Publishing, a.s. Autorské práva
sú vyhradené a vykonáva ich prevádzkovateľ portálu.
Spravodajská licencia vyhradená.

Zobrazenie: mobil | klasické

Prihlásenie

Táto akcia vyžaduje prihlásenie. Chceš sa prihlásiť?

Áno Nie

×