Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Exmanželka Lennyho Krevitza sa prechádza so somárom, jej mladší partner vyzerá ako bezdomovec

17.03.2018 (11/2018) Ich štýl je svojský, kontroverzný, a tak trošku z iného letopočtu. Exmanželka speváka Lennyho Kravitza (53) Lisa Bonet (50) a jej čerstvý manžel Jason Momoa (38).
Exmanželka Lennyho Krevitza sa prechádza so somárom, jej mladší partner vyzerá ako bezdomovec
7 fotografií v galérii
Lisa sa len prednedávnom vydala. Jej partner Jason Momoa je známy zo seriálu Hra o tróny.
Autor fotografie: Getty Images

Zaľúbený párik kŕmi paparacov skutočne kvalitným materiálom. Lisa a Jason síce dobre vyzerajú, no to, čo si na seba zväčša oblečú, sa nie vždy stretne s veľkým pochopením.

Krásna herečka bola pritom od mladosti považovaná za módnu ikonu. Preslávila ju postava Denise Huxtablovej v seriáli The Cosby Show.

Na väčšie filmové úlohy však šťastie nemala, preto možno povedať, že ani po tridsiatich rokoch neprekročila svoj dievčenský tieň.V pamäti mnohých je stále seriálovou tínedžerkou s kopou typických pubertálnych problémov.

V priebehu dekád sa však Lisa menila, no jej štýl obliekania zostal rovnaký – hlboko zakorenený v búrlivom období dospievania. Práve mladícky vzhľad hippie divožienky s maxi dredmi na hlave pobláznil speváka a multiinštrumentalistu Lennyho Kravitza. Toho si vzala za manžela v roku 1987.

Paradoxné je, že v tom čase bola omnoho známejšia a slávnejšia ako on. Karta sa však obrátila. Lennyho hviezda začala stúpať do výšin a po šiestich rokoch si pre mnohé nezhody dala dvojica v roku 1993 zbohom.

Navždy ich však spája krásna dcéra Zoë (29), ktorá má vďaka dobre namiešaným génom pred sebou úspešnú modelingovú a hereckú kariéru.

Je známa zo seriálu The Cosby Show. Na významnejšie úlohy šťastie nemala. 7 fotografií v galérii Je známa zo seriálu The Cosby Show. Na významnejšie úlohy šťastie nemala. Zdroj: Getty Images

Späť však k jej mame Lise. Tá v období ďaleko pred Carrie Bradshaw zo seriálu Sex v meste alebo Serenou van der Woodsen z Gossip Girl bola pre mnohé z nás obrovskou inšpiráciou.

Prostredníctvom seriálu diktovala módne trendy, pretože nosila dlhé kvetinové šaty, výrazné klobúky, farebné outfity s masívnymi doplnkami či štýlové lenonky. Nevšedný spôsob kombinovania odevov nenechal chladnou žiadnu ženu v časoch komunizmu a veľkého nedostatku tovaru. Všetky chceli byť ako Denise. Krásne, divoké a nespútané.

Muž ako doplnok

Aj po rokoch je herečkin štýl veľmi podobný tomu z mladosti. Po päťdesiatke ho však ešte väčšmi umocňuje statný mladý krásavec Jason Momoa, ktorého si koncom minulého roku tajne vzala za manžela.

Médiá táto správa šokovala práve preto, že o dvojici kolovali zaručené chýry o ich svadbe minimálne desať rokov. Zvesti však neboli pravdivé. Pre magazín US Weekly to potvrdil anonymný zdroj.

„Jason Momoa a Lisa Bonet mali oficiálny sobáš začiatkom októbra v ich dome v Topange v Kalifornii,“ uvádza sa v článku.

O pár týždňov neskôr informáciu rozzúrene potvrdil aj samotný herec, keď sa novinárom vyhrážal, že si nájde toho, kto je zodpovedný za prepieranie jeho súkromia v médiách.

„Doteraz nebolo veľa času na to, aby som celú vec prešetril.“ Momoa sa však nevzdáva a v pátraní bude pokračovať ďalej.

„Bol som zaneprázdnený tlačovkami. Bol som v Číne, Londýne, na mnohých rozhovoroch a nemal som šancu zastaviť sa a nájsť toho zradcu, ale nájdem ho!“ Rozčuľoval sa herec, mimochodom, bývalý zápasník.

Jason Momoa za manželkou nezaostáva. Aj on miluje výstrednosť. 7 fotografií v galérii Jason Momoa za manželkou nezaostáva. Aj on miluje výstrednosť. Zdroj: Getty Images

Svadba sa pritom konala iba v úzkom rodinnom kruhu a za prítomnosti blízkych priateľov. Nechýbala herečka Alicia Vikander s manželom Michaelom Fassbenderom či horolezec Chris Sharma.

O niekoľko dní neskôr stihli fotografi nafotiť šťastnú novomanželku Lisu na prechádzke v blízkosti jej domu s nezvyčajným domácim miláčikom – so somárom. Toho jej daroval manžel Jason.

Viaceré zdroje z okolia rodiny si pustili ústa na „špacír“ a svorne tvrdili, že z jeho strany išlo o veľkodušný svadobný dar. Napokon sa ukázalo, že nezvyčajné zvieratko dostala Lisa naozaj do daru, no k jej okrúhlym päťdesiatym narodeninám. Strelené? Možno, no táto dvojica sa práve v tomto smere našla.

Romantika až za hrob

Herec Jason Momoa pôvodom z Havaja, rovnako ako väčšina jeho rovesníkov, vyrastal na seriáli, kde hviezdila jeho zákonitá manželka.

„Poznal som ju ako Denise Huxtable a už ako malý chlapec som sníval o tom, že túto ženu dostanem. Hovoril som si, že bude moja a musím ju mať. Samozrejme, na začiatku vzťahu som sa nepriznal so svojimi túžbami z mladosti. Obával som sa. Povedal som jej to, až keď sa nám narodili obe naše deti,“ povedal so smiechom pre médiá herec známy z kultového seriálu Hra o tróny.

Párik sa pritom zoznámil v roku 2005 vďaka spoločným priateľom. „Z prvého stretnutia som bol vyplašený. Nevedel som, čo mám Lise povedať, nechcel som vyznieť trápne. Bol som naozaj nervózny,“ zveril sa predstaviteľ Khala Droga.

Netrvalo dlho, Jason si získal jej srdce a ich vzťah nabral veľmi rýchly spád. O dva roky nato herečka tesne pred štyridsiatkou porodila Jasonovi dcéru Lolu Iolani (10) a o ďalšie dva roky neskôr syna Nakoa-Wolfa (8).

Pri narodení dcéry si herec dal ostrihať dredy na hlave, pretože boli také ťažké, až mu spôsobovali bolesti. Jeho žena, naopak, nosí dlhé vrkoče na hlave už od nepamäti. Napriek tomu, že je od herca staršia o viac než dvanásť rokov, obaja sa svojským štýlom obliekania vzájomne dopĺňajú.

Aj Jason miluje ošumelé odevy, vyhýba sa luxusným značkám, obľubuje výrazné klobúky, prehnané doplnky a divoko (ne)upravené vlasy. Jeden vedľa druhého občas pripomínajú bezdomovcov, no práve pre ich originalitu majú aj mnoho fanúšikov.

Lisa Bonet je bývalou manželkou speváka Lennyho Kravitza, s ktorým má dcéru Zoë. 7 fotografií v galérii Lisa Bonet je bývalou manželkou speváka Lennyho Kravitza, s ktorým má dcéru Zoë. Zdroj: Getty Images

Taká normálna rodinka

Zaujímavosťou je, že podobný štýl obliekania spájal krásnu herečku aj s jej ex-manželom Lennym Kravitzom. Táto dvojica aj po rokoch medzi sebou udržiava nadštandardné vzťahy.

„Je to skvelé, že moji rodičia majú dobrý vzťah. Sú si stále veľmi blízki a majú pre seba dostatok lásky. Je to krásne,“ pochválila sa dcéra Zoë v rozhovore pre Ocean Drive Magazine. Tiež dodala, že jej otec Lenny má rád aj jej malých nevlastných súrodencov.

O tom, že si Zoë tieto informácie nevymýšľala, svedčia mnohé snímky paparacov zo súkromia Lisy a Lennyho. Obaja si z času na čas zájdu na spoločný obed, prechádzku, kávu, ba dokonca si neváhajú vyjsť ruka v ruke na niektoré spoločenské podujatia, kde sa k sebe túlia, akoby boli stále partnermi.

Rovnako pozitívny vzťah má, naopak, Jason k Lisinej dcére Zoë, ktorá je od neho mladšia len o desať rokov. V našich končinách by sme podobné otvorené rodinné vzťahy hľadali asi len veľmi ťažko, no vo vodách šoubiznisu je možné skutočne všetko.

VIDEO
© Život Publishing, a.s. Autorské práva
sú vyhradené a vykonáva ich prevádzkovateľ portálu.
Spravodajská licencia vyhradená.

Zobrazenie: mobil | klasické

Prihlásenie

Táto akcia vyžaduje prihlásenie. Chceš sa prihlásiť?

Áno Nie

×