Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Števo sa pozerá: V Let´s Dance všetko po starom

30.11.2006 (49/2006) Števo si väčšinu šou, krstov a párty mohol doteraz pozrieť iba na televíznej obrazovke. My sme mu dali možnosť zažiť ich naozaj.
Števo sa pozerá: V Let´s Dance všetko po starom
1 fotografia v galérii
Pri stole JOZEFA GOLONKU pripravené občerstvenie asi nestačilo, keďže sa tam tajne...
Autor fotografie: Archív

Krst cédečka Nic není na stálo a koncert DAVIDA KOLLERA celebrity obišli zďaleka. DJ Honza sa snažil rozvášniť poloprázdne PKO ešte pred začiatkom krstu, nepodarilo sa mu to. Kto pokrstil nový album? David si vybral z prvého radu dievčinu. „Ako sa voláš? Táňa. Čo robíš? Nič nerobím,“ krstná mama pokrstila album whisky, dobre si z fľaše uhla a jej zvyšok putoval medzi fanúšikov. Len dúfam, že slečna mala viac ako 18 rokov.

V Let's Dance sa zdá, že až na malé zmeny je všetko po starom. ADELA BANÁŠOVÁ sa stále občerstvuje minerálkou priamo z fľaše a na pohár kašle. Exhviezda tejto šou HELENA VONDRÁČKOVÁ prišla povzbudzovať aj s manželom v poriadne krátkych sexi šatách! Škoda len, že po prenose hneď odišli.

Kým doteraz bolo medzi divákmi šou vidno Moniku a Fedora Flašíkovcov, tentoraz sa politická karta obrátila. V hľadisku sa veľmi nápadne objavil kandidujúci primátor ANDREJ ĎURKOVSKÝ. Žeby hľadal inšpiráciu na novú plesovú sezónu? Alebo si povedal, že pred voľbami treba byť hlavne videný?

Pri stole JOZEFA GOLONKU pripravené občerstvenie asi nestačilo, keďže sa tam tajne nalievalo z fľaše ukrytej pod stolom. Ako na správnej stužkovej, keď sa učitelia nepozerajú. Ozaj, občerstvenie. Komparzisti mali smolu. K lákavým pochúťkam a drinkom sa už nedostali. Vstup bol iba na vstupenky. Minerálku síce dostali, ale najprv za ňu museli v bufete zaplatiť.

ZUZANA FIALOVÁ ako jediná súťažiaca postavila do pozoru celú sálu a vychutnávala si obrovský potlesk a standing ovation. Som v rozpakoch – je viac herečka, alebo tanečnica? Keďže som sám tancoval, smelo tvrdím, že MARIANNA BOUČKOVÁ netancovala o nič horšie než ostatní. Škoda, že diváci rozhodujú skôr podľa sympatií...

Focus Media
VIDEO
© Život Publishing, a.s. Autorské práva
sú vyhradené a vykonáva ich prevádzkovateľ portálu.
Spravodajská licencia vyhradená.

Zobrazenie: mobil | klasické

Prihlásenie

Táto akcia vyžaduje prihlásenie. Chceš sa prihlásiť?

Áno Nie

×