Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Láska bez škandálov

03.07.2007 (26/2007) Americký magazín Star ich s istou dávkou zveličenia nazval hanbou Hollywoodu. A to len preto, že ich spolužitie je bez rozvodov, hádok a škandálov. Aký majú recept na lásku?
Láska bez škandálov
1 fotografia v galérii
Dustin Hoffman a Lisa Gottsegenová
Autor fotografie: Archív

Dustin Hoffman a Lisa Gottsegenová
Žijú spolu už 26 rokov šťastne a spokojne. A ako to dosiahli? „Sme k sebe denne nežní a láskaví. Keby sa každý bozkával so svojím partnerom aj na verejnosti, bolo by na svete menej vojen,“ idealisticky vyhlásil Dustin.

Ashton Kutcher a Demi Moorová
Pred svadbou patril Ashton Kutcher k najčastejším „vymetačom“ barov a bujarých večierkov. Dnes je radšej doma so svojou o 15 rokov staršou manželkou Demi Moorovou. Ako to dokázali? „Demi ma urobila lepším človekom a som jej za to vďačný.“ Demi odpovedala rovnako láskavo: „Ashton je moja príbuzná duša.“ Ich recept na lásku prezradil Ashton: „Každý z nás má svoj zápisník, do ktorého si zaznamenáme cez deň všetky myšlienky týkajúce sa toho druhého. Večer si zápisníky vymeníme a pohovoríme si o všetkom. Funguje to úžasne. Aj problémy sa tak dajú riešiť bez konfliktov.“
Elton John a David Furnish
Už druhý rok sú títo dvaja gayovia manželia, ale spolu žijú štrnásť rokov. Na svoju „lásku“ majú takýto recept: „Každý deň si večer sadneme k stolu oproti sebe a niekoľko minút si hľadíme mlčky do očí. Každý z nás vie, na čo ten druhý cez deň myslel, čo ho trápi a teší. Potom to spolu preberieme,“ prezradil David, ako funguje jeho spolužitie so speváckou hviezdou.
Tom Hanks a Rita Wilsonová
Ich manželstvo onedlho oslávi dvadsiate výročie. Títo päťdesiatnici sú každý deň spolu šťastní a namiesto ranného či večerného pozdravu povedia iba: „Ľúbim ťa!“ Ale receptom na ich dlhoročné šťastné spolužitie je jeden deň v mesiaci, keď sa ráno rozídu a zídu až na druhý deň ráno. Každý z nich si deň „manželskej slobody“ trávi po svojom a nemusí sa partnerovi spovedať. Je to tabu, o ktorom sa jednoducho nikdy nehovorí.
Susan Sarandonová a Tim Robbins
Devätnásť rokov naplnených láskou, nehou a spokojnosťou. Ich recept je trošku zvláštny – spája ich spoločná politická idea. Tim to potvrdil takto: „Obom nám záleží na životnom prostredí a čistote ovzdušia. Sme presvedčení antiglobalisti a ,zelení‘. A spája nás ešte jedno – nenávisť k prezidentovi Bushovi a jeho politike. To nás drží spolu už dlhé roky.“
Ellen DeGeneresová a Portia de Rossi
„Každá z nás je šťastná, že našla svoju druhú a lepšiu polovičku. Máme sa rady a veľmi sa tešíme na našu svadbu, ktorá bude už onedlho,“ prezradila hviezda seriálu Ally McBealová Portia de Rossi.

Focus Media
VIDEO
© Život Publishing, a.s. Autorské práva
sú vyhradené a vykonáva ich prevádzkovateľ portálu.
Spravodajská licencia vyhradená.

Zobrazenie: mobil | klasické

Prihlásenie

Táto akcia vyžaduje prihlásenie. Chceš sa prihlásiť?

Áno Nie

×