Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Prečo detoxikácia bez odčervenia stráca efekt?

Prečo detoxikácia bez odčervenia stráca efekt?
Autor fotografie: PR článok

Lebo práve črevné parazity spôsobujú, že sa necítite dobre. Samotná detoxikácia teda nestačí na to, aby sa vám z tela vedľa škodlivých látok vypudili i títo nenápadní tvorovia. Čo všetko robíte pre to, aby ste sa cítili lepšie? Držíte pôst, diéty či zvýšite príjem vlákniny? Toto nestačí. Žiadna z týchto detoxikačných metód nevypudí črevných parazitov z vášho tela. Trápi vás únava, bolesti kĺbov, hlavy či zažívacie ťažkosti, ktoré nemiznú? Ako sa zbaviť týchto zdravotných ťažkostí?

Nezabudnite na parazity!

Práve odčervenie vášho tela je posledným krokom k tomu, aby ste sa naozaj zbavili vašich ťažkostí. Rady, ktorých je plný internet, síce sú efektívne pre jarnú detoxikáciu, ale už nemyslí na tieto neviditeľné tvory, ktoré môžu blúdiť vaším telom. Práve črevné parazity spôsobujú, že sa po zime vaše telo nemôže naštartovať. Cítite sa nafúknutí, máte zápchu alebo trpíte únavou? Hovoríte si, že je nemožné sa nimi nakaziť? Omyl!  Prieskumy napr. z Grécka či Talianska potvrdili, že v krajinách EÚ je nakazených parazitmi 8-12 % populácie. Prečo by ste ich nemali mať aj vy? Črevné parazity sa do vášho tela môžu dostať už len vďaka tomu, že máte doma domáceho maznáčika. Stačí sa s ním pomaznať. Ste tiež milovníkmi surového mäsa alebo si poriadne neumyjete ovocie či zeleninu? Áno, naozaj tak málo stačí k tomu, aby do vás vnikli parazity a začali vás požierať zvnútra. Viete, čo všetko môžu parazity spôsobiť?

Prečo sú parazity nebezpeční? Napadnú aj deti!

Parazity žijú medzi nami a v nás. Častokrát o tom ale ani nevieme. Parazity predstavujú hrozbu práve kvôli ich pomalému nástupu prejavov. Nevieme o nich a pritom žijú v našich orgánoch a vysávajú z nás živiny pre svoj ​​rast. V súčasnej dobe sa zabúda na tieto nenápadné tvory, ktorí môžu bez problémov kolovať v našom tele. Môžu napadnúť aj vaše deti a to pomerne jednoducho. Akonáhle bude teplejšie počasie, budú si vaše deti hrať veľmi často na pieskovisku. Uvedomte si, že práve pieskoviska nie sú nijako krytá. Preto ich môžu jednoducho využiť mačky alebo psy ako svoj záchod. Potom len stačí, aby si vaše ratolesti dali do pusy infikovaný piesok a už im môžu kolovať parazity v ich malom telíčku. Postupne začínajú pribúdať ťažkosti, ktoré nevedomky pripisujeme úplne niečomu inému. Starajte sa o sebe i o svoje deti a udržte svoj ​​tráviaci trakt bez parazitov. Nič nepodceňte!

Dôležité je predchádzať prenosu parazitov.

Je dokázané, že aj keď sa ľudia nechajú testovať na parazity, testy nemusí byť 100 %. Ak vám test vyšiel negatívne, nemusí to ešte nič znamenať. Nič nie je istota. Preto je dôležité predchádzať prenosu parazitov. Pomôžu nám s tým  osvedčené bylinky, ktoré je možno extrahovať. Tieto extrakty sú mnohonásobne silnejšie ako samotné bylinky. Nemali by sme teda zabúdať aspoň 2x ročne užívať prírodné látky a odčervovať sa. Predstavujeme vám nový prírodný prípravok ParazitEx, ktorý pomáha udržiavať tráviaci trakt bez parazitov a je vhodný aj k celkovej detoxikácii. Stačí len dodržať mesačnú kúru, ktorú je potrebné užívať len 2x ročne. Získajte všetky tieto benefity vďaka ParazitExu a preventívne sa odčervujte.

Ako ParazitEx funguje? Úplne na prírodnej báze.

Základom unikátneho zloženia prípravku ParazitEx je prémiová 100 % rastlinná formulácie. Tieto extrakty významne pomáhajú k detoxikácii, posilnenie obranyschopnosti organizmu a na črevné parazity. Prípravok ParazitEx obsahuje kombináciu 9 overených bylinných extraktov pre správne fungovanie zažívacieho systému so zameraním na črevné parazity. Obsiahnutý vrcholák pomáha udržať tráviaci trakt bez parazitov, papája obsahuje latex s proteolytickou aktivitou, uľahčuje trávenie bielkovín a má negatívny vplyv na vývoj črevných parazitov ako sú červy. Doplnok stravy ParazitEx obsahuje silné prírodné extrakty z bylín a rastlín a to v množstve potrebnom na dosiahnutie požadovaného efektu. Teraz akčná ponúka ParazitEx na eshope Dr.Max za cenu 19,79 €.

 

Focus Media
VIDEO
© Život Publishing, a.s. Autorské práva
sú vyhradené a vykonáva ich prevádzkovateľ portálu.
Spravodajská licencia vyhradená.

Zobrazenie: mobil | klasické

Prihlásenie

Táto akcia vyžaduje prihlásenie. Chceš sa prihlásiť?

Áno Nie

×