Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Manželku chcel prekvapiť veľkým zrkadlom v spálni: Keď to uvideli, nemohli spávať!

01.12.2016 (48/2016) Chcel som príjemne prekvapiť manželku a ona sa zľakla. A potom sme obaja v spálni niečo zazreli.
Manželku chcel prekvapiť veľkým zrkadlom v spálni: Keď to uvideli, nemohli spávať!
1 fotografia v galérii
Ilustračná snímka
Autor fotografie: Shutterstock

Po svadbe sme bývali v podnájmoch a šetrili si na byt. Keď sme už mali dosť peňazí na vybavenie úveru, našli sme si byt. Skultúrnili sme ho podľa svojich predstáv. Manželka najviac preferovala kuchyňu. Chcela ju mať vybavenú potrebnými spotrebičmi. Ja som zabezpečoval ostatné. Keď som v jednom časopise videl zrkadlo umiestnené nad manželskou posteľou, zapracovala mi fantázia. Bol som zamilovaný a predstava, že len čo oči otvorím, v zrkadle na plafóne uvidím manželku, ma vzrušovala.

Zatajil som ten nápad a rozhodol som sa ju prekvapiť. S kolegom z roboty sme zrkadlo prácne namontovali a potom som už len čakal na výsledok. Po večeri vošla manželka do spálne a zjojkla. Zbadala sa totiž na plafóne. Nebola nadšená, ale prijala to. No potom sa raz poriadne naľakala. Išla v noci na záchod a zbadala v zrkadle postavu. Teda seba.

Oboch nás zrkadlo lákalo pozerať sa naň. Raz pred zaspávaním si manželka v zrkadle všimla tieň pripomínajúci postavu. Upokojil som ju, že je to asi odraz svetiel prechádzajúceho auta. Napokon zaspala. Ale na druhý deň zase videla akýsi tieň. Potom si čosi naštudovala o energiách a o feng šuej. Zhrozená mi povedala, že zrkadlo môže priťahovať duchov.

Neverím na také hlúposti, no asi ma nainfikovala. Odvtedy som sa častejšie pozeral do zrkadla a občas som mal pocit, že ma niekto pozoruje. A pribúdali noci, že som nemohol zaspať a skončil som v obývačke. Manželka trvala na tom, že zrkadlo musím odmontovať. Že v spálni máme asi zlú energiu, preto tam nemôžem spať. Stalo sa. Vrátil som sa do manželskej postele a opäť dobre spím.


Hovorili o ňom, že hľadá smrť. James Dean bol pre mladých idolom, no vo svojom svete bol stratený
Karamelová bábovka
Svitá im na lepšie časy? Cinkota a Vajdová sa po dramatickom období chytili novej šance!

VIDEO
© Život Publishing, a.s. Autorské práva
sú vyhradené a vykonáva ich prevádzkovateľ portálu.
Spravodajská licencia vyhradená.

Zobrazenie: mobil | klasické

Prihlásenie

Táto akcia vyžaduje prihlásenie. Chceš sa prihlásiť?

Áno Nie

×