Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Ďalší škandál na obzore? Mel Gibson chystá nový film, vracia sa k téme, s ktorou už raz šokoval!

04.09.2016 Austrálsko-americký herec a producent Mel Gibson (60) sa do režisérskeho kresla vracia po dlhšej prestávke, zato však v plnej sile a s odvážnym plánom!
Ďalší škandál na obzore? Mel Gibson chystá nový film, vracia sa k téme, s ktorou už raz šokoval!
4 fotografie v galérii
Mel Gibson
Autor fotografie: Northfoto

Po desaťročnej pauze sa Mel Gibson vracia vo veľkom štýle. Jeho nový režisérsky počin, vojnový film Hacksaw Ridge (Zrodenie hrdinu), bude mať premiéru už 5. septembra na filmovom festivale v Benátkach. Ide o skutočný príbeh Desmonda T. Dossa, ktorý počas 2. svetovej vojny narukoval do americkej armády, odmietal však zabíjať ľudí, a tak sa stal zdravotníkom. Po skončení vojny mu ako prvému odporcovi zbraní v histórii Kongres udelil Medailu cti.

V týchto dňoch však Mel Gibson potvrdil, že už pracuje na ďalšom filme. Má sa volať Resurrection (Vzkriesenie) a pôjde o pokračovanie jeho filmu Umučenie Krista, ktorý nakrútil v roku 2004 a vyvolal ním búrlivé diskusie. Scenáristom má byť Randall Wallace, s ktorým spolupracoval aj na práve uvádzanej snímke Hacksaw Ridge.

Vojnový film Hacksaw Ridge nakrútil Mel Gibson podľa skutočného príbehu. 4 fotografie v galérii Vojnový film Hacksaw Ridge nakrútil Mel Gibson podľa skutočného príbehu. Zdroj: Northfoto

„Chcem film o vzkriesení Ježiša Krista nakrútiť, pretože je to veľká téma. Vyžaduje si však dôkladnú prípravu, nechcem ju zobraziť povrchne,“ povedal mel Gibson. Dráma Umučenie Krista, v ktorej stvárnil hlavnú úlohu Jim Caviezel, bola mimoriadne úspešná, jej celosvetové tržby dosiahli 612 miliónov dolárov, kým výroba „iba“ 30 miliónov. Okamžite po uvedení však dielo vyvolalo kontroverzie. Jednak kvôli pomerne reálnemu zobrazeniu násilia, a tiež pre údajný antisemitizmus. V niektorých krajinách sa film dokonca nesmel vôbec premietať.

Gibsonov film Umučenie Krista vyvolal po svojom uvedení v roku 2004 búrlivé diskusie. 4 fotografie v galérii Gibsonov film Umučenie Krista vyvolal po svojom uvedení v roku 2004 búrlivé diskusie. Zdroj: Movie Stills DB

Okrem toho, že sa mu darí profesionálne, zažíva Mel Gibson priaznivé obdobie aj v osobnom živote. Momentálne tvorí pár s 25-ročnou Rosalindou Ross. Podľa okolia ho práve ona udržiava vo výbornej forme a vraj sa o neho ukážkovo stará. I napriek veľkému vekovému rozdielu si partneri skvelo rozumejú. Rosalinda preferuje pokojný život, a tak párik spoločne cestuje, ale i trávi čas doma v Malibu. Mel si však okrem práce a randenia dokáže nájsť čas aj na svoju šesťročnú dcérku Luciu, ktorú má so svojou bývalou partnerkou Oksanou Grigorievou.

4 fotografie v galérii Zdroj: Northfoto

 


Keď tam Štúrovi osadili kameň s tabuľkou, niekto naň vysypal kopu hnoja
Psychológ: Situácia, keď jeden z partnerov túži po dieťati a druhý to odmieta
Video: Armádny supervrtuľník bude rýchlejší, vyzbrojenejší a tichší

VIDEO
© Život Publishing, a.s. Autorské práva
sú vyhradené a vykonáva ich prevádzkovateľ portálu.
Spravodajská licencia vyhradená.

Zobrazenie: mobil | klasické

Prihlásenie

Táto akcia vyžaduje prihlásenie. Chceš sa prihlásiť?

Áno Nie

×