Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Dcérku im uniesli priamo spred školy: Nedokážu si vysvetliť, ako to mohla prežiť!

08.08.2016 (31/2016) Naša štvorročná Betka bola veľmi živá, ani chvíľu neposedela. Stále sa krútila, čosi vymýšľala, smiala sa. Keď ju uniesli, všetko sa zmenilo. To prázdno bolo neopísateľné!
Dcérku im uniesli priamo spred školy: Nedokážu si vysvetliť, ako to mohla prežiť!
1 fotografia v galérii
Ilustračná snímka
Autor fotografie: Shutterstock

Šla som zaviezť syna do školy. Kým som ho odprevadila pred bránu školy, dcéru s jej kamarátkou som nechala v aute. Keď som sa k autu vrátila, Alžbetka tam nebola! Jej kamarátka mi povedala, že ju zobral nejaký ujo. Rozhliadala som sa, no nikoho som nevidela. Začala som zúfalo kričať jej meno, ale ostalo ticho. Zavolala som políciu a od tej chvíle začalo pátranie po našom milovanom dievčatku. Po dvoch dňoch hľadania sa spustila obrovská búrka s víchricou, na pár hodín boli vyšetrovatelia nútení hľadanie zastaviť. Náš strach bol stále väčší, báli sme sa toho najhoršieho.

Tretí deň pátrania šiel poľovník na svoje obľúbené lovecké miesto a zbadal stáť malé dievčatko pri strome. Malo poškrabané ruky aj nôžky, bolo bosé a malo úplne zodraté chodidlá. Vzal ho na ruky. Vraj vôbec neplakalo, vôbec sa nesťažovalo. Bolo neuveriteľne pokojné a statočné. Šiel s ňou do nemocnice. Napriek trom dňom bez vody a jedla, veľkej búrke a víchrici, bol jeho zdravotný stav v úplnom poriadku.

Betka nebola vôbec rozrušená. Keď nám vysvetlila prečo, rozrušení sme začali byť my. Vraj mala veľký hlad a boleli ju nohy. Nemala topánky, a tak si ich strašne doškrabala. Potom však stretla malé dievčatko v bielych šatočkách, ktoré sa hralo pod stromom. Povedalo jej, že sa nemá báť a má ísť za ňou. Nasledovala ju a potom stretla poľovníka, ktorý ju zachránil. Bola presvedčená, že ju dievčatko zaviedlo do bezpečia. O únoscovi sa nezmienila ani slovom. Dodnes neviem, ako je možné, že sa ocitla v lese sama. Mohla mu uniknúť? Alebo ju pustil? O rok neskôr sa nám narodila ďalšia dcéra. Naša Betka sa na ňu pozrela a povedala: „Má presne také isté oči ako to malé dievčatko, ktoré ma zachránilo, keď som sa stratila.“


Matej Tóth: Viacerí atléti sú obvinení krivo, no nie každý má taký prístup k vedeckým špičkám či peniazom ako ja
S mamou som nikdy nemal dobré vzťahy, zistil som, že si narobila dlhy. Môžem odmietnuť dedičstvo?
Robert de Niro na dovolenke: Spoznali by ste takto hollywoodsku hviezdu?

© Život Publishing, a.s. Autorské práva
sú vyhradené a vykonáva ich prevádzkovateľ portálu.
Spravodajská licencia vyhradená.

Zobrazenie: mobil | klasické

Prihlásenie

Táto akcia vyžaduje prihlásenie. Chceš sa prihlásiť?

Áno Nie

×