Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Svetový bestseller o ospalom zajkovi

26.11.2015 Toto je výnimočná kniha. Presvedčili sa o tom už státisíce ľudí po celom svete...teda presnejšie, vyše milióna ľudí.
Svetový bestseller o ospalom zajkovi
2 fotografie v galérii
Zajko, ktorý chce zaspať sa stal bestsellerom v mnohých krajinách
Autor fotografie: Ikar

Zajko, ktorý chce zaspať sa stal bestsellerom v mnohých krajinách, predalo sa vyše milióna kusov a teraz vychádza v slovenčine, aby pomohol rodičom uspať ich deti. Naozaj to funguje? pýtate sa.

Zajko, ktorý chce zaspať je útla knižočka, ale obsahovo veľká. Nájdete v nej skoro celý autogénny tréning...
Ako sám autor uvádza, obsah knihy vychádza z overených psychologických relaxačných techník zameraných na uvoľnenie celého tela.

  2 fotografie v galérii Zdroj: Ikar

Knihu si vyskúšali aj moderátorka Barbora Rakovská, či Robo Papp, ktorí majú malé deti...ako to dopadlo? Čo hovoria na knihu?

Pozrite si VIDEO:

Zajko, ktorý chce zaspať je jedinečná rozprávková uspávanka na dobrú noc. Je výnimočná tým, že využíva overené psychologické techniky s cieľom pomôcť dieťaťu uvoľniť sa, rýchlejšie zaspať a pokojne oddychovať. Obsahuje sugescie, ktoré pôsobia na nevedomie dieťaťa a privolávajú spánok.
Knihu možno využiť pri uspávaní počas dňa aj večer.

Zajko Butoš je veľmi unavený, no nie a nie zaspať. Preto sa s mamou zajačicou vyberú požiadať o pomoc strýka Zívajka. Cestou stretávajú dobrého slimáčika Spáčika a múdru sovu Ťažkoviečku.
Od oboch dostane Buntoš dobré rady, ako čo najrýchlejšie zaspať. Hoci je už riadne ospalý, putuje ďalej. Napokon ho strýko Zívajko potrie zázračnou spánkovou vodičkou. Buntoš sa ledva stihne vrátiť domov, hneď tvrdo zaspí a spokojne odfukuje až do rána.

„Rozprávka Zajko, ktorý chce zaspať najlepšie poslúži vtedy, keď je dieťa rozrušené alebo mu niečo bráni v pokojnom zaspávaní.“

Mikael Odhage, psychológ

VIDEO
© Život Publishing, a.s. Autorské práva
sú vyhradené a vykonáva ich prevádzkovateľ portálu.
Spravodajská licencia vyhradená.

Zobrazenie: mobil | klasické

Prihlásenie

Táto akcia vyžaduje prihlásenie. Chceš sa prihlásiť?

Áno Nie

×