Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

(Ne)pravidlá SuperStar očami Felície Boronkayovej

05.11.2009 (45/2009) En, ten, tíčky, dva špendlíčky... To nem dopadne dobre, zakuvikala som hneď po vyhlásení prvej Česko Slovenskej SuperStar.
(Ne)pravidlá SuperStar očami Felície Boronkayovej
1 fotografia v galérii
Felícia Boronkayová
Autor fotografie: Život

Narážala som na to, že Čechov je dvakrát viac ako nás, a teda nás prevalcujú. O bonuse – náhlej zmene pravidiel, ktorá mi dáva za pravdu, som vtedy netušila.

Markíza je asi jediná, čo má pocit, že je všetko v absolútnom poriadku. No nie je. Darmo sa oháňa dodatočnými konzultáciami so zahraničným majiteľom práv. Zostanú len neférovým úderom pod pás. Voči deťom. Deťom, ktoré sa do súťaže v dobrej viere a v nádeji na férovú hru prihlásili. Ony musia do bodky dodžiavať všetko, čo velí zmluva. Druhá strana nie?

A prečo vlastne? Nuž, lebo Markíze nevychádzali termíny. No a to je koho chyba? Tých detí, čo len po finále prešli skutočným peklom? Alebo niekoho, kto nezvláda prvácke počty a nevie vydeliť počet týždňov počtom vysielaní? V porovnaní s ním je samotné finále pre súťažiacich už len prechádzka ružovým sadom. Teda, bola by... keby si niekto práve v tejto fáze nepoplietol SuperStar s detskou vyčítankou: en, ten, tíčky, dva špendlíčky, vyletel čert z električky. S tým rozdielom, že aj keď deti občas pri hre podvádzajú, v konečnom dôsledku vyletí z kola von vždy iba jeden. Čert. V SuperStar lietajú vo dvojiciach. Talentované deti. Mať tam svoje, okamžite ho beriem preč. Dôvod? Po rodinnej porade sme sa s manželom dohodli, že náš syn/dcéra už v súťaži viac nezaspieva. Nevadí, však?

Focus Media
VIDEO
© Život Publishing, a.s. Autorské práva
sú vyhradené a vykonáva ich prevádzkovateľ portálu.
Spravodajská licencia vyhradená.

Zobrazenie: mobil | klasické

Prihlásenie

Táto akcia vyžaduje prihlásenie. Chceš sa prihlásiť?

Áno Nie

×