Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Sympatie sú v SuperStar dôležitejšie než spev! Zmení sa to?

05.11.2009 (45/2009) Sympatie sú v speváckej súťaži oveľa dôležitejšie než spev. Otvorene to hovorí aj vypadnutá MARKÉTA KONVIČKOVÁ, podľa ktorej by sa diváci mali už spamätať.
Sympatie sú v SuperStar dôležitejšie než spev! Zmení sa to?
4 fotografie v galérii
PAULÍNIN odchod zo súťaže bol viac-menej istý, prekvapením bola MARKÉTA.
Autor fotografie: Život

Nemali to ľahké. Počas posledného finálového kola sa viacerí finalisti speváckej súťaže zapotili. Buď im nesadla pesnička, alebo u nich zapracovala tréma. Pošuškávalo sa, že o vyradení Paulíny Ištvancovej rozhodol aj fakt, že úmrtie jej babičky vnímali diváci ako zle zvolené alibi za nie príliš podarený spevácky výkon.

Nevzdáva sa

Najviac sa vypadnutia obával Ben Cristovao (22). Fanúšikovia ho však podržali. Ako sa ukázalo, má ich stále dostatok, a tak opäť hladko postúpil do ďalšieho kola. Hoci nájdu sa aj takí, ktorí dávajú za pravdu porotkyni Marte Jandovej, že exotický mladík nemá v súťaži čo robiť. Ben je však na kritiku zvyknutý. „Aj keď som začínal tancovať, nebol som hneď najlepší. Dokonca sa občas stalo, že som z nervozity zabudol i nejaké kroky, ale neprinútilo ma to s tancovaním prestať,“ povedal mladý spevák, ktorý verí, že jeho chvíľa ešte len príde. A to v momente, keď si bude môcť vybrať pieseň, ktorej rytmus bude o niečo rýchlejší. Trafiť sa do pomalšieho tempa, ako sa ukázalo už počas kastingov, robí totiž Benovi trocha problém. Fanúšičky mu to však vždy rady odpustia.

Zmena názoru

Naopak, na nedostatok sympatií doplatila finalistka Paulína Ištvancová (16). A to aj napriek tomu, že v prvom finálovom kole ju porotkyňa Dara Rolins zaradila medzi najlepšie speváčky v tohtoročnej súťaži. V druhom kole však zmenila názor a spolu so zvyškom poroty označila Paulínu za kandidátku na vypadnutie. Vyčítali jej hlavne nedostatok emócií. Ospravedlnenie, že jej v ten deň zomrela babička, diváci neprijali. „Mala som len malú nádej, že postúpim. Rozhodnutie ma neprekvapilo, čakala som to. Toľko negatívnych vecí sa už neprávom okolo mňa dialo, že ak by som bola divák, tiež by sa mi to nepáčilo,“ zhodnotila. Paulína tým narážala na aféru s esemeskovaním jej otca či jeho vydieraním, aby zo súťaže odstúpila. Paulína však vypadla regulárne, počet hlasov jej na postup nestačil.

Rovnako ani Češke Markéte Konvičkovej, ktorá sa považuje spomedzi finalistov za najmenej výraznú. „Moje sebavedomie nie je príliš vysoké. Zakaždým som si myslela, že vypadnem práve ja,“ priznala mladá speváčka, ktorá svojím výkonom určite nepatrila medzi najslabších spevákov tohto ročníka. Ako prezradila, víťazstvo by si svojím spevom podľa nej zaslúžili Dominika Stará či Martin Chodúr. „Verím, že jeden z nich naozaj vyhrá. Nech je tá súťaž aspoň troška spravodlivá. Dúfam preto, že ľudia nebudú hlúpi a budú im posielať hlasy,“ dodala.

Focus Media
VIDEO
© Život Publishing, a.s. Autorské práva
sú vyhradené a vykonáva ich prevádzkovateľ portálu.
Spravodajská licencia vyhradená.

Zobrazenie: mobil | klasické

Prihlásenie

Táto akcia vyžaduje prihlásenie. Chceš sa prihlásiť?

Áno Nie

×