Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Taylor Swift čaká veľká zmena! Požiada ju Calvin o ruku, alebo sa dvojica rozíde?

20.10.2015 Pre americkú speváčku Taylor Swift (25) bola vždy kariéra na prvom mieste, ale to sa má vraj zmeniť. Čaká ju veľký deň?
Taylor Swift čaká veľká zmena! Požiada ju Calvin o ruku, alebo sa dvojica rozíde?
4 fotografie v galérii
Taylor Swift patrí k najlepšie zarábajúcim speváčkam súčasnosti.
Autor fotografie: Getty Images

Mladá a talentovaná speváčka Taylor Swift nekompromisne valcuje svet šoubiznisu. Zabudnite na nežné dievča s romantickými piesňami, z Taylor sa stáva popová diva, ktorú neohrozia ani klebety o jej rozpadávajúcom sa vzťahu so škótskym dídžejom Calvinom Harrisom (31). Najnovšie sa zdá, že aj keď sa vo vzťahu speváčky schyľuje k významnej zmene, vôbec nemá ísť o rozchod!

Vzťah Taylor a Calvina má zažiť dôležitú zmenu. 4 fotografie v galérii Vzťah Taylor a Calvina má zažiť dôležitú zmenu. Zdroj: getty images, armani   „Taylor je momentálne nedotknuteľná,“ vyhlásil na adresu americkej speváčky mediálny analytik Mike Raia, ktorý svojimi slovami určite rozprúdil krv nejednej svetovej speváčke. „Pred všetkými v tomto priemysle je tak ďaleko, že sa stala nielen továrňou na úspech, ale aj tým, kto mieša karty na obchodnej scéne hudobného priemyslu,“ nešetril superlatívmi.

Megahviezda Taylor Swift sa stala továrňou na úspech. 4 fotografie v galérii Megahviezda Taylor Swift sa stala továrňou na úspech. Zdroj: Getty Images Umelkyňa s blonďavou hrivou a neodmysliteľným červeným rúžom si dokázala vybudovať výnimočne silnú pozíciu vo svete šoubiznisu a podľa britských novín Sunday Express zarába rovný milión dolárov každý jeden deň! Napriek tomu, že kariéra prináša speváčke rozprávkový majetok, vyzerá to tak, že má vysoké ciele aj v súkromí.

Blízky priateľ z prostredia dvojice sa údajne vyjadril, že Taylor a Calvin plánujú spoločnú domácnosť. „Jej kariére vždy stála pred vzťahom, ale všetko sa to zmení,“ poznamenal. Dokonca sa má medzi priateľmi šepkať o tom, že škótsky hudobník chce speváčku na narodeniny požiadať o ruku!

Taylor Swift a Calvina Harrisa len nedávno označili za najlepšie zarábajúcu dvojicu na svete a je pravda, že rozpad takéhoto vzťahu by bola naozaj veľká škoda. Hlavne vo svete šoubiznisu.

Calvin Harris a Taylor Swift tvoria pár od apríla 2015. 4 fotografie v galérii Calvin Harris a Taylor Swift tvoria pár od apríla 2015. Zdroj: Getty Images

VIDEO
© Život Publishing, a.s. Autorské práva
sú vyhradené a vykonáva ich prevádzkovateľ portálu.
Spravodajská licencia vyhradená.

Zobrazenie: mobil | klasické

Prihlásenie

Táto akcia vyžaduje prihlásenie. Chceš sa prihlásiť?

Áno Nie

×