Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Vdovec Karol Polák priznal pre ŽIVOT, že priateľku miloval celé roky: Budem sa ženiť!

02.09.2015 Trvalo neuveriteľných 34 rokov, kým si povedia áno. Známy športový komentátor Karol Polák (81) sa opäť žení.
Vdovec Karol Polák priznal pre ŽIVOT, že priateľku miloval celé roky: Budem sa ženiť!
5 fotografií v galérii
Karol Polák so svojou novou partnerkou, s ktorou vstupuje do manželského zväzku.
Autor fotografie: Miro Miklas

Jeho manželkou sa stane, ako on hovorí, žena jeho života, doterajšia priateľka Agika (61) z Košíc. Komentátor otvorene hovorí, že vzťah s ňou udržiaval už počas manželstva a nemal problém verejne kedykoľvek priznať svoju neveru. „S Agikou som sa ukazoval aj na Hlavnej ulici v Košiciach,“ spomína s úsmevom. Vlani zomrela jeho manželka Eva (77), s ktorou prežil pol storočia. Karol Polák sa rozhodol spečatiť svoj druhý dlhotrvajúci vzťah aj úradne.

Marec 2015 - Karol Polák sa prvýkrát oficiálne ukázal so svojou láskou Agikou na vyhlasovaní ankety OTO. 5 fotografií v galérii Marec 2015 - Karol Polák sa prvýkrát oficiálne ukázal so svojou láskou Agikou na vyhlasovaní ankety OTO. Zdroj: anc

Karol Polák sa so svojou láskou zoznámil v Košiciach, vtedy pôsobila ako sekretárka v športovej redakcii Slovenského rozhlasu. „Bola to láska na prvý pohľad,“ hovorí. Agika, ako ju volá, bola slobodnou matkou 4-ročného syna. Komentátor hovorí, že celé tie roky jej pomáhal, ako mohol, hlavne ekonomicky. Ich vzťah však neostal dlho utajený, skôr naopak, našli sa dobrí informátori, ktorí jeho manželke povedali, ako sa veci majú. „Doma boli potom hádky aj tichá domácnosť,“ priznáva Karol Polák.

S nebohou manželkou Evou, s ktorou žil viac ako 50 rokov. Zomrela vlani v októbri. 5 fotografií v galérii S nebohou manželkou Evou, s ktorou žil viac ako 50 rokov. Zomrela vlani v októbri. Zdroj: Ivan Pastor

Zúčastnené strany sa vraj časom zmierili, že sú súčasťou vzťahového trojuholníka a čas tak plynul neuveriteľných 34 rokov. Dnes, keď spečatia svoj vzťah, Karol Polák hovorí, že umlčí všetkých neprajníkov. „V Košiciach Agiku jej známi veľmi nahovárali, aby to so mnou skončila. Vraj si ju nikdy nevezmem,“ hovorí.

Už je v Bratislave

Jeho nastávajúca je už niekoľko dní oficiálne na dôchodku, preto sa rozhodla vymeniť Košice za Bratislavu. „Hovorím jej preto moja drahá dôchodkyňa. Jej syn je už dospelý a samostatný, aj preto sa nasťahovala ku mne,“ prezrádza komentátor. Ten býva v pohodlnom a priestrannom mezonetovom byte v luxusnej bratislavskej štvrti, miesta je tam dosť pre oboch.

Legendárneho komentátora tento rok uviedli do Siene slávy. 5 fotografií v galérii Legendárneho komentátora tento rok uviedli do Siene slávy. Zdroj: Peter Korček

Karol Polák sa teší na spoločné chvíle so svojou láskou, pre svoj vysoký vek si však veľké plány do budúcnosti nerobí. „Už si naozaj netrúfam plánovať niečo na dvadsať rokov dopredu. Nemá to zmysel. Teším sa z každej chvíle, ktorú spolu prežívame,“ pragmaticky skonštatoval. Svadba bude len v kruhu úzkej rodiny a priateľov. V prípade Karola Poláka to bude už tretie manželstvo. Z predchádzajúcich zväzkov má komentátor jednu dcéru a jedného syna.

VIDEO
© Život Publishing, a.s. Autorské práva
sú vyhradené a vykonáva ich prevádzkovateľ portálu.
Spravodajská licencia vyhradená.

Zobrazenie: mobil | klasické

Prihlásenie

Táto akcia vyžaduje prihlásenie. Chceš sa prihlásiť?

Áno Nie

×