Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Pätnásty ročník OTO plný dojatia a sĺz: Neubránili sa im Gombitová, Plesník ani Banášová!

14.03.2015 Anketa OTO (Osobnosť televíznej obrazovky) patrí už pätnásť rokov medzi televízne udalosti roka. Odovzdávanie cien sme vám priniesli ONLINE. 

Tohtoročný pätnásty ročník udeľovania cien OTO sa môže hrdo popýšiť prívlastkom najdojímavejší. Ako prvý sa dojatiu neubránil dlhoročný športový komentátor RTVS Ján Plesník, ktorý len nedávno dal vo verejnoprávnej televízii výpoveď po nepríjemnom faux pas pri komentovaní basketbalu. "Chcel by som poďakovať svojmu kolegovi, ktorý sa často objavuje v nomináciách, ale OTA zatiaľ nezískal. Tak ako sa to nedávno hovorilo po francúzsky - Je suis Jean - Ja som Ján. Ďakujem, Janko Plesník!" uctil si v ďakovnej reči kolegu Marcel Merčiak, ktorý si odniesol sošku za víťazstvo medzi športovými komentátormi. Jeho slová však staršieho kolegu nenechali chladným. 

Ďalším nezabudnuteľným momentom sa stalo uvedenie Mariky Gombitovej do Siene slávy. Speváčku privítali dlhým potleskom, ktorý napokon prerušila až ona svojou ďakovnou rečou, pri ktorej nedokázala skryť obrovské dojatie. 

Do tretice sa o slzy postarala samotná hostiteľka večera Adela Banášová. V sobotu svoju zbierku obohatila o dve sošky - prvú a poslednú. Jednu získala v kategóriu Moderátor TV programov a stala sa tiež Absolútnym OTO-m. Pri preberaní druhej sošky sa moderátorka neubránila úprimným slzám.

Online prenosy

VIDEO
© Život Publishing, a.s. Autorské práva
sú vyhradené a vykonáva ich prevádzkovateľ portálu.
Spravodajská licencia vyhradená.

Zobrazenie: mobil | klasické

Prihlásenie

Táto akcia vyžaduje prihlásenie. Chceš sa prihlásiť?

Áno Nie

×