Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Tajnostkárka Pauhofová je vraj zasnúbená: Čím sa živí Tánin vyvolený?

24.10.2014 (43/2014) Tatiana Pauhofová (31) sa začiatkom roka ukázala na odovzdávaní filmových cien Český lev s novým mužom po boku. Klebetí sa, že už stihli aj zásnuby.
Tajnostkárka Pauhofová je vraj zasnúbená: Čím sa živí Tánin vyvolený?
7 fotografií v galérii
Po boku herečky je už pár mesiacov úspešný podnikateľ.
Autor fotografie: Archív

Na to, aby sa táto správa začala šíriť svetom, stačilo, že sa na herečkinom prste objavil nový a zjavne poriadne drahý prsteň. Ona však poprela, že sa v jej živote udial takýto zásadný posun. Aj to veľmi úsporne, povedala len – nie, nie je to zásnubný prsteň. Po skúsenostiach z minulosti si dáva oveľa väčší pozor, čo o svojom súkromí prezradí. Zjavné však je, že sa po boku nového muža cíti šťastne.

O tom, či sa chystá svadba, nevie nikto. 7 fotografií v galérii O tom, či sa chystá svadba, nevie nikto. Zdroj: Archív Nčpž

Kto si ju získal?

Jeho identita najskôr nebola známa. Všetci videli len jedno – že sa nápadne podobá na jej bývalú lásku herca Tomáša Maštalíra, s ktorým chodila osem rokov. Dnes už vieme, že nový partner nie je z hereckého prostredia. Martin Vaľovský je podnikateľ a zdá sa, že aj úspešný a dobre zabezpečený muž. Má tridsaťtri rokov, pochádza z Michaloviec a po štúdiu na univerzite v Trenčíne sa vybral pracovať do zaujímavej oblasti. Zamestnal sa vo firme Jacob Fleming v Bratislave, kde začínal ako predajca konferencií a postupne sa prepracoval až na pozíciu výkonného riaditeľa.

 

Jeho biznisom je organizovanie konferencií pre najbohatšie firmy a podnikateľov z oblasti telekomunikácií, ropného a plynárenského priemyslu. „Firma organizuje konferencie, ktoré prepájajú špecifické oblasti podnikania so zdrojmi strategických informácií,“ píše sa o Fleming group na internete. Na Slovensku firma v tejto oblasti príliš nepodniká, pretože tu v podstate neexistuje konferenčný biznis, tvrdí Vaľovský v jednom rozhovore.

Úspešný a zaľúbený

Jacob Fleming Slovakia, s. r. o, patrí podľa obchodného registra spoločníkovi a konateľovi v jednej osobe Armandovi Espositovi z Talianska, pobočky má po celom svete, nechýbajú Dubaj, Kuala Lumpur či indický Bangalúr. Firme sa darí, úspešne sa jej podľa riaditeľa Vaľovského podarilo preklenúť aj celosvetovú krízu. Jeho recept, ako na to, bol jednoduchý – plávať proti prúdu. Keď bol Pauhofovej partner mladší, chcel veľa cestovať a mať voľnosť v rozhodovaní. To všetko teraz má, navyše je z neho nielen bohatý, ale aj šťastne zaľúbený muž. Veď kto by nebol rád po boku krásnej, inteligentnej a úspešnej herečky!

Takýto prsteň teraz zdobí Táničkinu ruku. 7 fotografií v galérii Takýto prsteň teraz zdobí Táničkinu ruku. Zdroj: Tibor Géci, Nový Čas

O tom, ako a kde sa párik úspešných mladých ľudí zoznámil, nehovorí ani jeden z nich. Táňa svojho priateľa neschováva, občas ich spolu vidieť v spoločnosti. Napríklad na recepciách po premiérach v SND. Ale o svojich súkromných plánoch herečka v práci nehovorí. Takže ani jej kolegovia netušia, či sa skutočne plánuje v blízkej budúcnosti vydávať.

VIDEO
© Život Publishing, a.s. Autorské práva
sú vyhradené a vykonáva ich prevádzkovateľ portálu.
Spravodajská licencia vyhradená.

Zobrazenie: mobil | klasické

Prihlásenie

Táto akcia vyžaduje prihlásenie. Chceš sa prihlásiť?

Áno Nie

×