Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Britney: Tri sošky a potlesk

21.09.2008 (38/2008) O prvý comeback sa pokúsila presne pred rokom. Prepadla. Tentoraz to BRITNEY SPEARSOVEJ (26) na udeľovaní cien MTV vyšlo.
Britney: Tri sošky a potlesk
1 fotografia v galérii
Vlani nezískala ani len nomináciu.
Autor fotografie: Profimedia

Z dvadsiateho piateho ročníka v Los Angeles si odniesla hneď tri sošky. Za najlepší videoklip roka, klip speváčky a najlepší popový klip k pesničke Piece Of Me.

Kto jej veril?

Nezabudla, ako už býva dobrým zvykom, poďakovať rodine a priateľom, sošku astronauta Moonmana však venovala speváčka priaznivcom: „Ďakujem, som v šoku, to som naozaj nečakala,“ vyhlásila pri jednej z ďakovačiek. „Je to pre mňa veľká česť a toto ocenenie by som chcela venovať fanúšikom za ich podporu.“ Rozumné rozhodnutie. Boli to asi jediní ľudia, ktorí Britney celý čas verili. Veď od roku 2004, keď sa vydala za tanečníka Kevina Federlina, to s ňou išlo dole vodou. Medzi tým, ako priviedla na svet dvoch synov Seana Prestona (2) a Jaydena Jamesa (1), to chvíľami naozaj vyzeralo, že defi - nitívne stratila rozum. Deti zverili do opatery otca, Britney o sebe dávala vedieť iba škandálmi. Protialkoholické liečenie, oholenie hlavy, ukazovanie nahého rozkroku, vracanie na pánskych toaletách, údajný lesbický sex s vtedajšou kamarátkou Paris Hiltonovou, krátkodobí mužskí partneri, kolaps, liečenie...

Už to nepokaz!

Speváčka, ktorá stále bojuje s psychickými problémami, sa však pomaly vyhrabáva zo dna. Dojem z jej minuloročného vystúpenia na cenách MTV, ktoré hodnotili od rozpačitého po prepadák, triumfálne vymazala. Najnovšie správy hovoria, že Spear sová sedí celé dni pri klavíri a pripravuje album a darí sa jej aj vo fi lme. Po tom, čo sa v marci objavila ako hosť v sitkome How I Met Your Mother, stúpla sledovanosť o milión divákov! Popová princezná má teda na čom stavať a zdá sa, že je opäť pri sile. Britney, už to nepokaz!

Focus Media
VIDEO
© Život Publishing, a.s. Autorské práva
sú vyhradené a vykonáva ich prevádzkovateľ portálu.
Spravodajská licencia vyhradená.

Zobrazenie: mobil | klasické

Prihlásenie

Táto akcia vyžaduje prihlásenie. Chceš sa prihlásiť?

Áno Nie

×